Autor Zpráva
o
Profil *
Kolik reklamních formátů mohu mýt od adsense na stránce. Myslím stejných reklamních formátů (v nápovědě jsem to nějak nepochopil).
tiso
Profil
Sorry, ale skús si to prečítať znovu.. Že niečo nie si schopný pochopiť je len Tvoj probém...
souki
Profil
www.radekhulan.cz - jak vidíš, tak hodně
Timy
Profil
Tři reklamní bloky, s doporučením si nejsem jistý jak to je, ale myslím, že na stránce nesmí být dvě stejná doporučení (=na téže produkt)
In-pocasi
Profil *
tiso
Tak mi vysvětli co tím myslí:
Mohu na svoji stránku umístit více reklamních jednotek?
Odpověď v nápovědě
Umístění více reklamních jednotek není složitější než zkopírovat reklamní kód do HTML zdroje. Každá ze jednotek může být na stránce Kód pro vložení reklamy AdSense upravena za použití různých možností. Postup vložení:
In-pocasi
Profil *
Odkaz https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=10541&topi c=8437
o
Profil *
Timy
Ty tři řeklamní formáty mohou být všechny stejné?
tiso
Profil
In-pocasi
Čo je na tom nepochopiteľné?
Timy
Profil
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=48182&topi c=8423

Umisťování reklam

Program AdSense nabízí množství reklamních formátů a produktů. Vydavatelé jsou podporováni, aby experimentovali s různými způsoby umístění, pokud budou dodržovat následující zásady:
Na každé stránce mohou být zobrazeny maximálně tři reklamní jednotky.
Na stránce mohou být umístěny maximálně dvě vyhledávací pole Google AdSense.
Na každé stránce může být rovněž umístěna jednotka odkazů.
Na stránce mohou být zobrazeny maximálně dvě jednotky doporučení pro každý doporučovaný produkt nebo nabídku, spolu s reklamními jednotkami, vyhledávacími poli a jednotkami odkazů uvedenými výše.
Program AdSense pro výsledky vyhledávání může zobrazit pouze jednu jednotku odkazů navíc k reklamám, které Google nabízí spolu s výsledky hledání. Na vaší stránce s výsledky hledání nemohou být zobrazeny žádné další reklamy.
Reklamy Google nebo výsledky hledání na Google nesmějí být zobrazovány ve vyskakovacích oknech, v pop-unders (oknech automaticky otevíraných na pozadí) nebo v e-mailech.
Prvky na stránce nesmí reklamy nijak zakrývat.
Žádná reklama Google nesmí být umístěna na stránce bez obsahu.
Žádná reklama Google nesmí být umístěna na stránkách vytvořených pouze za účelem zobrazování reklam, ať už je obsah stránky relevantní či nikoliv.
Xweb
Profil *
Na strankach o serialu Mash je Adsense v dost zvlastni podobe - http://mash.sipe.cz/mash1.php?horz=serial&vert=1 . Je to jedna z moznosti nebo blba implementace? Zda se mi to nejaky divny, napred kliknu na nicnerikajici slovo a pak se mi zobrazi hafo reklam. To google plati za kliknuti na slovo, nebo spis az na konkretni reklamu?
Petra
Profil
To jsou odkazové jednotky. Platí se za kliknutí na reklamu.
Xweb
Profil *
Petra: diky za odpoved. To pak ale musi byt CTR i vydelek radove nizsi, ne?
martinm
Profil *
Xweb
naopak, u odkazových jednotek je oboje větší, teda aspoň na mých stránkách
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0