Autor Zpráva
maťo
Profil *
Ako je to s Google AdSense? Bude to fungovať aj keď si umiestním stránku na free hosting server, zaregistrujem sa na google a budú mi chodiť peniaze za každý klik?
jozob
Profil
maťo
Bude to fungovať aj keď si umiestním stránku na free hosting server?
Áno, bude. Na hostingu nezáleží.

Zaregistrujem sa na google a budú mi chodiť peniaze za každý klik?
Áno, budú. Problém je však získať návšetvníkov, ktorí budú klikať. ;-)
maťo
Profil *
Veď aspoň sám si kliknem :)
habendorf
Profil
Veď aspoň sám si kliknem :)

Bezva nápad.
Railbot
Profil
maťo
Jo, to je dobrá myšlenka. Určitě ti pomůže skončit s Google Adsense v nejkratší možné době :)
maťo
Profil *
Prečo?
smajli
Profil
chce to číst také podmínky AdSense
habendorf
Profil
Protože ti zruší účet.
Railbot
Profil
maťo
Zkus občas zapojit intelekt. Máš na svém webu reklamu. Sám si na ní budeš klikat. Připadá ti to v pořádku a nenápadné?
marvas
Profil
neviete či náhodou wz.cz to nemá nejako obmedzené alebo si môžem kľudne dať na svoje stránky reklamu?
martinm
Profil *
Klidně můžeš, ale asi už jsem dvě reklamní jednotky. Povolené jsou 3 na stránku a wz už tam má jednu jako to jeho
fanous
Profil *
Jen jsem se chtěl zeptat, zda když si umístím na web DOPORUČENÍ google adsense, zda k tomu můžu napsat, že třeba Adsense je bezva doporučuju všem, a mám s tím takové a takové zkušenosti a uvedu tam ten banner.
Nebo že používám mozilla firefox, že je to takový prohlížeč má ty a ty výhody a dám ten mozilla banner google adsense na stažení. TO PRAVIDLŮM PRY NEODPORUJE.
maťo
Profil *
A oni ako vedia, že si sám naklikám?
Timy
Profil
maťo
Jo.
maťo
Profil *
Ale ako? IP adresa?
Timy
Profil
maťo
Nevím, třeba. Každopádně klikání na vlastní reklamu je zakázané a pokud klikáš jen proto, aby ses obohatil, je to silně nemorální...
maťo
Profil *
Ale ak sa zaregistrujem napr. v škole a oni to berú napr. podľa toho (IP), môže aj niekto iný na tie reklamy kliknúť a Ip adresa bude tá istá...

A zarába sa len z reklám, či aj z toho formulára na vyhľadavanie? Rád by som ho vyskúšal, ale nemôžem, lebo ma potom zrušia...
Timy
Profil
maťo
Podívej, asi nikdo kromě Google neví, jak zjišťují podvodné kliky, takže těžko soudit. Účet si pokud možno založ doma a ve škole se na to ani nepřihlašuj, záleží na tom, jak moc velkou paranoí trpíš :-). Každopádně pokud si sám klikáš na reklamu mohou nastat tyto tři situace:

1/ Zruší ti účet a svoje "vydělané" ale i vydělané peníze neuvidíš (=docela nevýhodné, navíc zrušení účtu je asi doživotní)
2/ Vlastní kliky ti nezapočítají, ale účet nezruší (=zbytečná snaha)
3/ Normálně ti to započítají (=nemorální, ale vyplatilo se)
kamil
Profil *
Bude to vadiť, ked som si v priezvisku pri registrácii napísal namiesto "ž" len "z" bez mäkčena? "Ž" my to nezobralo.
smajli
Profil
kamil
myslím, že důležitější bude číslo tvojeho účtu ;-)
External
Profil
Mimochodem zobrazování reklam ze dvou různých účtů (Webzdarma a tvůj) na jedné stránce je proti pravidlům.
fff
Profil *
Ako si zvýšim návštevnosť?
Donny
Profil *
2 External: mimochodem podle vseho nemas pravdu:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=31569&t=31537

Autor: mks (moderátor)
Datum: 12. 01. 2007 17:57

Ano, můžete vkládat vlastní AdSense reklamy. Je ale zapotřebí dodržovat podmínky AdSence co se týkají celkového počtu reklam na stránce.
efe
Profil *
Možno je to blbá otázka, ale čo je prezývka účtu a predčíslie účtu?
Martin Kuželka
Profil
prezývka účtu - je to jenom název, který ti má pomoci identifikovat ten účet. Nazvi ho, jak chceš.

predčíslie účtu - koukni třeba na http://www.penize.cz/info/zpravy/zprava.asp?NewsID=1684 - nevím ale, zda to máte stejně :)
efe
Profil *
Kdesi som našiel toto:


Ak je číslo účtu rozdelené pomlčkou a za pomlčkou je menej ako 5 znakov, tak číslice pred pomlčkou tvoria tiež číslo účtu.
Napr.: 12345 - 123
Ak sa v čísle účtu nachádzajú 2 pomlčky, číslice pred prvou pomlčkou tvoria predčíslie.
Napr.: 123456 - 123456 - 123 / kód banky.
predčíslie číslo účtu


Ale ja tam nemam žiadne pomlčky...
A ak chcem aby mi adsense fungovalo a aby mi chodili prachy, mám to tam zadať.
tot
Profil *
Dal som si na stránku reklamy z adsense, ale nehodia sa mi tam, lebo sú o nejakých letenkách a ja mám web o inom...
klik
Profil *
tot
pokud chceš říci adsense robotovi k jakému obsahu stránky ti má směrovat reklamu tak se ten úsek textu dává do nějaké poznámky, je to na nápovědě adsense, ale víc ti nepovim, páč sem línej to zjišťovat ;-)
aasaa
Profil *
Na akej strankesa zaregistrujem???
aasaa
Profil *
Aha tak nic ale je to super!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0