Autor Zpráva
shamania
Profil
Tak mi google zrušil účet a musim uznat, že oprávněně.. neuvědomil jsem si určité věci :(
Psal jsem na podporu AdSense, ale už je to týden a neodpověděli, tak se jdu zeptat vás..

Je možné se do tohoto reklamního programu znovu zaregistrovat? Samozřejmě už jako poučený zákazník z předchozích chyb.. Nebo už google s mojí osobou nebo konkrétním webem kde došlo k porušení pravidel nechce mít nic společného?
Nechci se znovu registrova a pak zjistit, že mě tam nechtěj.. radši se předem zeptám :)
Timy
Profil
Prý je ten zákaz doživotní.
Retal
Profil
Proč ti ho zrušili?
shamania
Profil
Timy: a týká se to jen mé osoby nebo webu kde k tomu došlo?
Retal: se stydim..
Retal
Profil
Když to prozradíš, může to být alespoň dobré ponaučení pro ostatní.
Timy
Profil
Osoby. Můžeš to tak jedině zkusit regnout na někoho jiného (nevím, jestli to půjde).

Že by klikání na vlastní reklamu?
shamania
Profil
Retal:(takovoudle odpověd jsem přesně čekal :) )konkrétní důvod mi neřekli, ale myslim že neplatné prokliky a vybízení ke klikání (zapoměl jsem totiž upravit nějaký texty na webu, který tam byly ze začátku :( )

Na druhou stranu je aspon vidět, že google to myslí vážně a jentak někoho "okrádat" nedovolej..
Richi
Profil
Timy
Osoby. Můžeš to tak jedině zkusit regnout na někoho jiného (nevím, jestli to půjde).
No třeba na manželku, deti, rodiče, babičku atd, proste kohokoliv kdo má účet v bance ne? :-))) ... jen nevím zda Google nehlídá i tu doménu na které jsi udělal průser že ji nekdo vložil do jiného účtu ... i to se může stát.
shamania
Profil
Takže říkáte at to zkusim a dám vědět, jo? No.. tomu jsem se přesně chtěl vyhnout :) aby mě pak neměli ještě za většího "lotra"
Timy
Profil
Richi
"jen nevím zda Google nehlídá i tu doménu na které jsi udělal průser že ji nekdo vložil do jiného účtu ... i to se může stát."
Právě. Nebo když zruší můj účet a já to napíšu na mamku, se stejným příjmením a bydlištěm, asi to taky nebude moc nenápadné.

shamania
Zkus to. Nic jiného než případný vydělaný zisk si na tobě nevemou.
Richi
Profil
Timy
No ono je průser když bydlíš s mamkou :-) (joke)
JersyWoo
Profil
Nepletuli se tak nedávno něco podobného se stalo, kdy byl zrušen druhý účet člověka, který přehodil reklamy na webu z jednoho účtu na druhý. Vygooglujete na netu pod heslem "gonzales přišel".
Retal
Profil
JersyWoo
Proč nedáš přímý odkaz? :)
http://www.fandor.cz/proc-prisel-speedy-gonzalez-o-adsense-ucet/
shamania
Profil
Tak jsem si to přečet o tom "gonzálesovi" ale stejnak neznám odpověd :) On totiž porušil pravidla mnohem horším způsobem, takže u něho se ani nedivim, že mu to zrušily a už nikdy více.. Asi to prostě zkusim, vypadá to, že budu asi první s touto zkušeností..
Richi
Profil
Zkus to a pak napiš :-)
shamania
Profil
Tak jsem zkusil opět napsat e-mail na podporu a opět nic. Proto bych chtěl touto cestou poprosit uživatele AdSense Advisor o odpověd, děkuji
Radek Novák
Profil *
AdSense Advisor neslouží pro řešení konkrétních problémů. S tím se obrať na podporu AdSense, kde tě budou ignorovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0