Autor Zpráva
Jméno
Profil *
Je to jen můj pocit, nebo eTarget v poslední době opravdu upadá? portfolio partnerů se tenčí,mnohdy je z něj ani nevyškrtne... Je to tak zlé?
Richi
Profil
eTarget mám rád ale taky se mi zdá že počet prokliků na mých inzerátech v poslední době dost klesá (no to se mi vlastne nezdá, to je fakt :)
skejtis
Profil
Etarget je vyborny system,jen neni zvikli na tak velkou konkurenci asi:-)
Tower
Profil
eTarget se už ze své podstaty musí snažit alespoň o udržení nynějších velkých portálů, které zobrazují jeho reklamu. Mnoho z nich totiž pomalu, ale jistě přecházejí k AdSense, což sie osobně nechápu, ovšem je to tak. Navíc díky profilaci na větší partnery nezíkává tak rychle nové.

Jeho silnou zbraní je serióznost (tu si bohužel podrývá tím, že neudržuje seznam partnerů) - jeho reklamy se zobrazují na relativně ověřenějších adresách, neustále nemění design inzertů apod.

Myslím, že se nad současnou situací bude muset projektový ředitel hodně zamyslet, jinak jako PPC systém nepřežije a stane se z něj reklamní agentura s exkluzivitou pro pár velkých serverů. Spojením s AdContextem si sice přiklepl pár velkých hráčů z rodiny Computer pressu, nicméně to samozřejmě nenahradí vývoj. Pokud bych mu mohl radit, tak kromě technického zázemí by měl posílit také svůj marketing.
skejtis
Profil
Myslim,ze tohle jsou spekulace Etarget ma vetsinou smlouvy s portalama+ ted se rozsiruje do dalsich statu +mu pribili weby z adcontextu myslim,ze si nevede tak spatne.Jen uz se o nem tolik nemluvi.
Tower
Profil
No, každý reklamní systém musí mít se svým partnerem nějaký typ smlouvy, to ale není zase tak důležité. Podstatnější je její obsah, zejména podmínky, sankce a dobu jejího trvání. K tomu by se museli vyjádřit, kdož s ním mají nějaké hlubší zkušenosti,ale nemyslím, že rozvázání vztahu bude nějak složité.

Jak již jsem řekl výše, pár serverů z rodiny CP je sice věc pěkná, leč jen to je nespasí. Problém je, potenciálních projektů, které by dosáhli na jejich podmínky a zároveň byli vhodní k navázání spolupráce zase tak moc není.

Nechci zpochybňovat úroveň jejich marketingového oddělení,ale jsem na pochybách, zda inzerence v síti AdSense j zrovna nejšťastnější řešení. Připadá mi trochu kontraproduktivní. Nicméně je to jejich rozhodnutí a snad to mají dobře promyšlené.
Retal
Profil
Tower
V AdWords/AdSense ale neinzeruje Etarget, nýbrž jeho affiliate partneři. Podívej se na ten odkaz pořádně.
Tower
Profil
Hmm, tomu href jsem nepřisuzoval důležitost. Děkuji za upozornění.

Každopádně to jen zdůrazňuje kontraproduktivitu a profilaci firmy jako reklamní agentury pro vybrané zákazníky.
oki
Profil *
Docela by mě zajímalo, zda eTarget do systému příjimá servery i nižším počtem přístupů než 30000 za měsíc? Někde jsem totž jejich reklamy viděl a ty stránky toho nemohly dosahovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0