Autor Zpráva
Honza7
Profil *
Máte někdo prosím zkušenost s firmou United Signs (united - signs . cz) a jejich službami?
Petra
Profil
Jediná zkušenost, kterou mám je, že mají IMHO dost neúčinný billboard :-)
Honza7
Profil *
Petra: jako ta věc co někde fakt vysí, nebo myslíte reklamu přes bannery billboard.cz?

Nám nabízejí nějaké služby ohledně zvýšení efektivity našich stránek, tak by mě zajímaly nějaké zkušenosti jestli někdo má.
skejtis
Profil
Honza7:Pokud chcete napiste mi na obchod@klik.cz co vam nabizeji a za kolik.(Klidne priblizne) a ja Vam rad reknu zda je nabidka ferova,prehnana,nebo zda se to opravdu vyplati.

(Nemam zadny vedlejsi zamery jen rad poradim)
Honza7
Profil *
tak nabidka zni zvyseni navstevnosti stranek, garantuji urcity pocet prichozich navstevniku za danou cenu.
Zajimave je srovnani ze eTarget pusobi na stejny pocet lidi jako Seznam, co si o tom myslite?
gekon
Profil *
Honza7- mno, když se na to podívám nezávislým pohledem - inzerce formou SEM je to nejlepší co se dá na trhu českého internetu realizovat. Tedy, pokud nechcete platit za zobratování, ale za realizovaný přístup na stránky, pak je eTarget jedno z velmi dobrých řešení. Těchto systemů je na trhu více a nepochybuji o tom, že united-signs nabízí všechny. Co se týká návštěvnosti, tedy počtu zobrazení reklamy, pak výdej inzerce přes PPC systemy je rozhodně větší, než výdej reklamy pouze na seznam.cz (pokud beru v potaz normální textovou reklamu). O efektivitě, myslím, nemá cenu vůbec hovořit. Doporučuji Vám nechat si udělat analýzu a posudit co je pro Vás nejlepší.
pet666
Profil *
WARNING: Rád bych zde všechny přítomné varoval před případnou spoluprací se společností UNITED SIGNS . Prodávají balíčky PPC systémů za neskutečně přemrštěné ceny a snaží se generovat stovky levných (a zbytečných) prokliků, aby co nejvíce zbylo pro ně. Zásadně v kampaních nepoužívají vylučovací slova (např. stěhovací firma se pak zobrazuje na stěhování národů apod.), dynamický inzerát je pro ně cizí slovo. Pokud mají prokliků méně než klientovi garantovali, upraví statistiky, nebo použijí bbKontext (slova typu "download" či "MP3" v textu recenze na počítačovou hru, nasměrují uživatele na web advokátní kanceláře apod.). Jejich klienti nemají přístup ke svým účtům a jsou odkázání pouze na statistiky dodávané jejich "poradci". Pokud máte zájem o Seznamácký Sklik, doporučuji kontaktovat obchodníka Seznamu, pokud máte zájem o Centrumácký AdFox, doporučuji kontaktovat obchodníka Centrumu. bbKontext a Etarget mi nepřijdou jako dobré řešení (kampaně nejsou cílené) , Adwords je dražší obdoba Skliku. Pokud chcete výrazně ušetřit, požadujete férové jednání a kontrolu nad Vašimi investicemi, společnosti UNITED SIGNS se zdaleka vyhněte. howgh[b][/b]
Sam999
Profil *
Petra: jako ta věc co někde fakt vysí - ty Honzo7, to tam ale visí hodně natvrdo!
Sam999
Profil *
Honza7
Zasláno: 23.2.2007 21:18:43
tak nabidka zni zvyseni navstevnosti stranek, garantuji urcity pocet prichozich navstevniku za danou cenu.
Zajimave je srovnani ze eTarget pusobi na stejny pocet lidi jako Seznam, co si o tom myslite?


Myslím, že postavit eTarget na roveň Seznamu není ani reklamní tah, ale prostě jen bohapustá hloupost.
Podceňovat inteligenci zadavatele reklamy se nevyplácí - ostatně, proč dlouze psát : http://history.toplist.cz/stat/?a=history&type=4 .
K United Signs - jejich dealer (říkají si marketingoví poradci) mi objasnil, z čeho mají provize. Nabídnou klientovi balíček, např. 4550 prokliků za 34900. Z toho, co ušetří, mají 65= provizi. Takže jestliže klíčová slova, která chce klient obsadit, jsou např na Googlu za 11 Kč a na Seznamu za třeba za 9, je evidentní, že poradce by umřel hlady, kdyby nakupoval to nejkvalitnější. Proto zadá inzeráty např. bez vylučovacích slov nebo na zavádějící výrazy -třeba e-shop s hudbou zobrazí na hudba ke stáhnutí, hudba zdarma a pod.
Je to krátkozraké, mě , jako zadavatele, vůbec nezajímají počty prokliků. Mě zajímá užitek. Pokud vím ze své vlastní zkušenosti, že Sklik mi přivede cca za 140 Kč zákazníka, Googl asi za190, eTarget skoro za 300, tak jsem vcelku nezajímavý klient pro United Signs, protože oni mi za 35000 dodají jen prokliky. Sice je garantují, ale prokliky u mne bohužel ještě nikdy nic nekoupily.
Netvrdím, že jejich strategie je založená na podvodu, ale vím zcela jistě od jejich obchodníka, že v US jsou skoro všichni, vč. vedení, lidé, které vyhodili ze Seznamu a z Internet Tradingu, a to je pravda, protože mi to říkal T.Taxis Taylor.
martin99
Profil *
United Signs? Specialisté na na PPC systémy. Firmy neplatí za zobrazení, ale za realizovaný přístup na webovou stránku. Co se týče provizí, nejsou přemrštěné, například Seznam.cz si jen za založení kampaně Skliku účtuje 600, 2000 nebo 5000 Kč a správu dalších 600, 2000, nebo 5000 Kč (viz ceník: https://www.sklik.cz/napoveda/sluzby/zalozeni a https://www.sklik.cz/napoveda/sluzby/sprava ) A to prosím pěkně bez údaje o tom, jak dlouho kampaň poběží, takže se může stát, že za za dva měsíce musí klient platit znovu... Seznam.cz je jistě důležitý hráč na českém internetovém trhu, nicméně tu není jediný...Internetová populace je v ČR ke konci roku 2006 něco okolo 4 milionů lidí a při prolínání se uživatelů je obrovská výhoda United Signs, že dokáže klientovi nabídnout kompletní pokrytí internetu. Ochrana před falešnými prokliky je samozřejmostí. Za 1) platí se pouze jeden proklik za hodinu (na eTargetu 2 prokliky/hodinu) z jednoho počítače (kdo by asi tak seděl u počítače s budíkem a každou hodinu proklikával inzeráty z 35 tisíc stránek a vyhledavačů???) 2) přístupy přes PPC systémy jsou hlídány administrátory každého jednoho vyhledavače nezávisle na komkoli...3) díky denním limitům by případný škodič připravil firmu pouze o denní limit z jednoho vyhledavače, čili řádově o pár desítek korun...a kredit se v tom případě zpětně dobíjí, neboť administrátoři to dohledávají. United Signs má 4 roky zkušeností s PPC systémy a kdyby podváděla, jistě by už dávno neexistovala... navíc jsou levnější než konkurenční firmy, některé si berou totiž až 50% z investované částky...
Jaromír
Profil *
Minulý týden u mne byl cesťák od United Signs. Neuvádím jeho jméno, v podstatě mi ho bylo líto. PPC na Seznamu mi spravuje můj seznamácký přidělenec a žádné peníze za balíčky mu neplatím. Vcelku mě nezajímají ani prokliky, zajímá mě, kolik můj eshop prodá. Se Seznamem a s Googlem (asi 1/8 prodeje na 7/8 proti Seznamu) si úplně vystačím, ostatní PPC mě nepomohly. V sestavě mám od svého poradce přes 500 slov, trapné balíčky, které mi nabídl cesťák US, který vypadal jak dealer pohřební služby, obsahovaly nabídku na 10 (!!!!!!) klíčových slov za 12.900 a ceně za prokli 12 Kč, to je BOMBA.
Takže cituji zaměstnance US Martina 99 :
United Signs? Specialisté na na PPC systémy
a směji se.
článek nad beru jako výsměch.
Standa1
Profil *
Mám podobnou zkušenost jako pan Jaromír. O sklik se mi stará obchodník seznamu, v kampani mám asi 150 slov, kdykoliv se mohu do skliku přihlásit a podívat na statistiky, průměrem platím za proklik 2,40 Kč a funguje to skvěle. Nabídka firmy UNITED SIGNS, obsahující "balíčky" na 10 či 30 slov, při ceně prokliku přes 10 kč mě pak upřímně pobavila.
miloš
Profil *
Netvrdím, že jejich strategie je založená na podvodu, ale vím zcela jistě od jejich obchodníka, že v US jsou skoro všichni, vč. vedení, lidé, které vyhodili ze Seznamu a z Internet Tradingu, a to je pravda, protože mi to říkal T.Taxis Taylor.
Dobrý den, jmenuji se MILOSLAV VEČERKA a jsem ředitelem agentury UNITED SIGNS, spol. s r. o.
Pro firmu Seznam.cz jsem pracoval více než 3 roky a to jako marketingový poradce a také jako manažer týmu. V říjnu loňského roku jsem se rozhodl ukončit spolupráci s firmou Seznam.cz. Na roky zde strávené vzpomínám jako na krásné období, přesto jsem pociťoval potřebu změny.
Na výše uvedenou diskusi mě upozornil znamý. Mám z ní pocit, jako by byla vytvořena uměle, nevím totiž o takových klientech naší firmy, jací zde vystupují. Pokud tato diskuse byla vytvořena účelově, tak .....
Na rozdíl od výše uvedených uvádím na sebe e-mail: mvecerka@united-signs.cz, na našich www stránkách jsou kontakty na naši firmu. Pokud by měl kdokoliv zájem o informace jaké nabízíme služby, ať v rámci internetové reklamy nebo i dalších médiích, může se na mne obrátit. Přeji všem krásný den.
martin99
Profil *
Samozřejmě že tato diskuze vznikla účelově, jediným jejím účelem je očernit firmu United Signs některými méně schopnými, frustrovanými "poradci" Seznamu, kteří nejen že nemají příliš ponětí o PPC, o tom, jak United Signs funguje a jaké služby vlastně poskytuje, ale neváhají v rámci konkurenčního boje používat ani lež a pomluvu. Inu, konkurence leckdy dělá psí kusy...
Na druhou stranu je to doklad toho, že United Signs pro tyto pány znamená vážné ohrožení a tak si svou zlobu a nenávist k úspěšnějším, schopnějším a skutečně nezávislým odborníkům vylívají tímto způsobem. To, co dělají, je neetické, nízké, ukazuje to na pokřivené charaktery a leccos to napovídá, o tom, jak to na u nich, v jejich vlastní firmě funguje...
martin99
Profil *
Takže cituji zaměstnance US Martina 99 :
United Signs? Specialisté na na PPC systémy
a směji se. [i][/i]
Jaromíre, Jaromíre, smát se můžeš leda vlastní hlouposti a neznalosti, kdyby to nebylo spíše k pláči. Podle toho, co jsi tu napsal, jsi viděl produkty United Signs leda tak z vlaku a kdybys byl skutečně majitelem firmy, jak předstíráš, věděl bys, jak to ve skutečnosti s těmi balíčky je, jelikož by jsi od specialisty z United dostal kompletní výklad. Je mi tě skutečně líto, tvoje frustrace patrně dostoupila vrcholu, pakliže máš zapotřebí psát hanlivé a pomlouvačné textíky o tvé konkurenci. Jen aby se to jednou neobrátilo pro ti tobě...
Mustafa Ibrahim
Profil *
Reklama na ticho :)
david david
Profil
Dobrý den,
jmenuji se DAVID KRISTIAN a pracuji jako týmový manažer ve firmě UNITED SIGNS. Z výše uvedených příspěvků usuzuji, že jsme pro některé lidi, pohybující se na poli internetové reklamy velmi nebezpečnou konkurencí, pakliže proti naší firmě neváhají použít pomluvy a polopravdy. Pracoval jsem pro Seznam.cz přes tři roky a jsem tomu rád. Nejen že jsem mohl tak trochu nahlédnout pod pokličku toho, jak to na Seznamu funguje, ale naučil jsem se novým věcem, a tyto znalosti samozřejmě uplatňuji i nadále. Přesto, že jsem pracoval pro Seznam rád, s některými věcmi a událostmi jsem se tam nemohl smířit a po neshodě s některými lidmi ve vedení jsem Seznam opustil a přijal zajímavější místo ve firmě, která se zabývá oborem, který je mi blízký a kterému rozumím. Odešel jsem jako většina těch nejzkušenějších obchodníků, kteří na Seznamu byli od samého vzniku obchodní služby, a kterým též nevyhovovaly změny, ke kterým došlo a dochází na Seznamu. Tímto vás tedy vyzývám, aby jste přestali s touto pomlouvačnou kampaní a pakliže bude mít někdo zájem, United Signs je otevřena všem schopným a poctivým obchodníkům. Kontaktovat mne můžete na dkristian@united-signs.cz
Mustafa Ibrahim
Profil *
Kluci, vy to tady jeden po druhým tapetujete jak přes kopírák - tady máte nějaký rojení né?
Místo aby jste byli rádi, že se o vás píše - o kom se nemluví jako by nebyl.

Trošku nadhledu a semtam spláchnout ;)
:)
Profil *
:)
Ondra2
Profil *
Taky mám dojem, že dostali chlapci z Junajtyd Sajns domácí úkol :-))
niCe
Profil
LOL, je vidět, že pokud si někdo plete diskuzi s propagandou vlastní firmy, tak asi nemá moc co na práci. Tedy "Spojené značky", jdětě dělat svoji práci a nedělejte tady naprosto trapné, otravné a hysterické scénky.

Pěkný den :)
YoSarin
Profil
Dobrý den,
jmenuji se MARTIN ŘEZNÍK a s firmou UNITED SIGNS nemám zcela nic společného. Z výše uvedených příspěvků usuzuji, že jsou pro některé lidi, pohybující se na poli internetové reklamy velmi vtipnou možná-konkurencí, pakliže proti této firmě neváhají použít možná-pomluvy a skoro-polopravdy. Na veškeré podobné zneuctívání jmenované společnosti existuje firemní REPLY-TO šablona a jakmile kterýkoli zaměstnanec narazí na diskuzi kde jsme očerňováni okamžitě vloží standartní výplňovou šablonu.
Kontaktovat mne nemůžete.
Mustafa Ibrahim
Profil *
Dobrý večer,
nejmenuji se Mustafa Ibrahim a být moderátorem této diskuze, tak to tady zamknu na tisíc západů nebo se každý měsíc najde nějaký, mně podobný pitomec, který toto vlákno vytáhne na světlo boží.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0