Autor Zpráva
Milocatch22
Profil *
Aukro systém
Milocatch22
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli někdo z Vás má zkušenosti s aukro.cz - provizním programem. Nedávno jsem jej umístil na své stránky s UIP 5500/ den a ze začátku mě to velmi příjemně překvapilo - kolem 110 kč / den. Částka ale stále klesala a po dvou týdnech jsem byl na 35kč / den (ten samý den v týdnu) a to při té samé návštěvnosti/počtu zobrazení. A přitom mám jen 28% stálých návštěvníků - podle google analytics. Máte někdo podobné zkušenosti?
nothrem
Profil
Aukro platí jen za kliky, ne za zobrazení, takže to jednoduše znamená, že lidi už přestali zajímat 'nové' reklamy a neklikají na ně.

Pokaždé, když někdo klikne na banner, dostanete od Aukra 0,70 Kč.

Pokud se navíc tento uživatel zaregistruje a plně aktivuje svůj účet, dostanete od Aukra za každého takového uživatele 150 Kč.


Ale pozor:

Je zakázáno:

- Umístění odkazu, který se aktivuje hned po vstupu na Partnerovu stránku.
- Umístění banneru na stránku, která její návštěvníky nutí nebo vyzývá ke kliknutí na Aukro banner.
Milocatch22
Profil *
Ano, vím že aukro platí za kliky, jen mě zaráží 4násobný úbytek klikajících lidí :-)
Medvidek
Profil *
Mas navstevnost ze stalych lidi nebo porad jine? Pokud se ti navstevnici casto opakuji a vraceji, tak je logicke, ze po delsi dobe uz je stejny inzerat v zahlavi prestane zajimat a nemaji duvod na nej kliknout. Klikli treba jednou na zacatku, kdyz to byla novinka a tim skoncili.
fanous
Profil *
někde jsem četl, že ti peníze vyplatí jen pokud máš živnostnák, jinak ne,

někde jsem četl, že lidi tam mají cca 800 Kč a nechtějí jim dát peníze pokud nemají na to živnostnák
djlj
Profil
fanous
Jo, proplatí ti to na základě zaslané faktury.
Medvidek
Profil *
ano, presne jak potvrdil djlj: Uz pri vstupu do programu aukro.cz si muzes v pravidlech precist, ze pro zaslani penez musis vystavit fakturu a tim padem musis byt podnikatel. Nic necekaneho, kazdy by to mel vedet...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0