Autor Zpráva
KimSeo
Profil *
Podotýkám, že nemám žádné skryté úmysly, ale napadlo mě zda je možné někomu zničit jeho AdSense účet tím, že bych AdSense kód z cizích stránek vložil na nějaké stránky s erotickou tématikou (podotýkám že žádné nemám) :-)
Seo
Profil *
Vypada to ze mlceni je souhlas.
Dawson
...to je zajímavej nápad...Podotýkám, že nemám žádné skryté úmysly ho použít.....asik...
Railbot
Řekl bych, že pánové a dámy v Googlu nejsou žádní hlupáci, takže s podobnými případy jistě počítají. Řekl bych, že se dá vždy dopátrat, jak to vlastně bylo, takže zničit něčí AdSense nebude dost dobře možné, naštěstí.
Radek Novák
Profil *
Obávám se, že zničit někomu AdSense je opravdu jednoduché. Stačí se domluvit s 4-5 lidma. Každý z jiného koutu republiky a každý provede několik kliků každý den. A potom je to podle mě otázka času a dokázat Googlu, že to nebylo tak, jak to vypadá je téměř nemožné - bohužel vlastní zkušenost.
Radek Novák
Profil *
Dle mého názoru má google miliony stránek registrovaných v AdSense a přibývá více stránek než bývá zablokováno a proto si můžou dovolit zablokovat vše, co je podezřelé.
arnir
presne
kdyz neco google smaze, tak vlastne jenom usetri
tak proc nekoho nesmazat :)
Acci
arnir
Neušetří, on na tom prodělá. Peníze, ze zrušeného účtu a provize Googlu jde zpět inzerentovi.
Timy
arnir
"kdyz neco google smaze, tak vlastne jenom usetri"
Ušetří? A proč teda rovnou nezruší celé AdSense - vždyť by jenom vydělal... Myslím, že smysl AdSense (resp. Adwords) je, že právě vydělávají všechny tři strany.
Radek Novák
Profil *
Pro Google jsou však nejdůlěžitější inzerenti, jelikož ti do AdSense sypou peníze a pokud google smaže stránky, které se jakkoli provinili (klik apod.), samozřejmě to bude za nějakou dobu všeobecně známo a inzerenti tak budou mít téměř 100% jistotu, že platí za skutečné potencionální "zákazníky" a že nevyhazují peníze z okna.. Já osobně pokud bych měl na internetu inzerovat, učinil bych tak právě s AdWords - nízká cena reklamy a vcelku slušná účinnost.
Koule
Profil *
Neušetří, on na tom prodělá. Peníze, ze zrušeného účtu a provize Googlu jde zpět inzerentovi.

A už někdo opravdu dokázal, že to tak ve skutečnosti činí? Nebo je to pořád jen povídačka?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0