Autor Zpráva
sup
Profil *
Je porusenie pravidiel aj to, ked kliknem na odkazove sady pripadne na sprostredkovacie reklamy, pricom ziadne z tychto kliknuti nevedie k zisku, cize po kliknuti na reklamnu sadu nekliknem na plateny odkaz resp. po kliknuti na sprostredkovaciu reklamu sa nezaregistrujem...
Marek Prokop
Profil
Jasně že to není porušení pravidel. Já na tyhle věci klikám i několikrát denně a občas to dokonce i k zisku vede.
PCMark
Profil
Jak to myslíš, že to občas k zisku vede? Pokud se jen klikne na odkazovou jednotku, tak to snad k zisku nevede.
A v pravidlech je napsané že nesmíš klikat na reklamy google na vlastních stránkách a já odkazové jednotky považuji za reklamy google, takže podle mého názoru by to mohlo být určité porušení pravidel i když by to google nemělo vadit.
Marek Prokop
Profil
O klikání na reklamy na vlastních stránkách ovšem v původním dotazu nebylo ani slovo a o AdSense nebo o Googlu taky ne. Z toho vycházela moje odpověď.
PCMark
Profil
Sice tu přímo o tom nepadlo ani slovo, ale mi to z toho vyplynulo. Nic jiného než adsense mě nenapadá při diskuzi o odkazových sadách, na které když se klikne, tak nevedou k zisku, pokud se pak ještě neklikne na placený odkaz. A nevím proč by se asi jinak ptal, když by nemyslel kliknutí na vlastní reklamu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0