Autor Zpráva
Kermit
Profil *
Dobry den,
tak vcera poprve prisla platba za Adsense a mam dotazy
- mam vystavovat nejakou fakturu pro Google ci jak?
- pro sve ucetnictvi stejne musim vystavit fakturu (neprisli mi penize jen tak, takze musi byt doklad) a k tomu take potrebuju take udaje firmy ktera mi to poslal, to mam vzit kde?
- nebude s tim problem, kdyz ty penize vlastne posila nejaka Ceska spolecnost, ktera s Google nema vpodstate nic spolecneho?
- mam vystavit fakturu s 19% DPH ci DPH 0% (jsme platci) ?

Dekuji za odpovedi.

Boris Debeljak
nazor
Profil *
Me ucetni rekla ze nemusim, teda jsem neplatce dph takze to muze byt jine, kazdopadne me to ucetni zauctuje hromadne az pri zpracovavani ucetnictvi. Kazdopadne vam doporucuju to projednat take s ucetni.
George2007
Profil *
rozhodne vystavit, ale googlu ji posilat nemusis. dph nevim, jsem neplatce :)
AdSense Advisor
Profil
Pre účely účtovníctva sme zaviedli - Výpis príjmov - Statement of earnings

Po každom vystavení platby je prostredníctvom Vášho účtu AdSense k dispozícii výpis zárobkov. Tento výpis obsahuje dôležité podrobnosti o odoslanej platbe a dá sa vytlačiť. Stránku s výpisom si môžete vytlačiť, uschovať pre potreby evidencie alebo účtovníctva, prípadne neskôr pri vkladaní šeku AdSense na svoj účet predložiť banke.
Je to jediný doklad, ktorý Vám AdSense vydá v súvislosti s Vaším zárobkom.

Prístup k výpisu zárobkov pre určitú platbu získate kliknutím na odkaz “podrobnosti” vedľa riadku s príslušnou platbou "Vydaná platba" na stránke História platieb na karte Môj účet.

Potom kliknite na odkaz “Výpis príjmov” v dolnej časti stránky Platobné detaily a budete presmerovaní na výpis zárobkov. Upozorňujeme, že tento výpis sa má používať iba v súlade so zmluvnými podmienkami programu AdSense: https://www.google.com/adsense/terms.

Marcel - AdSense Advisor
carlos
Profil *
Marceli, mohu se zeptat co znamená na Výpisu uvedené číslo DPH začínající EU? Jedná se o registraci k DPH v některém ze států Evropské unie?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0