Autor Zpráva
Darth Daron
Profil
hele, platí se něco za poslání šeku z AdSense? A když jo, tak kolik +-???
fanous
Profil *
Mě se zdá že tam psali, že ti z výplaty odečnou 20 dolarů (vystavení + poslání šeku) - někde to tam bylo napsané

ale ještě ti určitě něco odečnou v bance

koukni do podmínek
Richi
Profil
fanous
koukal jsem na to a našel jsem tam pouze nejaké peníze za security šek ale nevím co to znamená :-)

Darth Daron
Asi bych na 99% počítal že si něco vemou za vystavení šeku a hlavně že ti to budou posílat do Evropy, pak si neco veme banka za proplacení šeku, lepší je vážne mít účet v bance ...
quinux
Profil
Jj, raději to poslat na účet. Třeba k rodičům pokud nemáš svůj vlastní. České poště něvěřím ani její název, natož, abych se spoléhal na to, že mi doručí šek. :)
Richi
Profil
quinux
Já kdysi dááávno dostal šek od Amazonu asi na 10USD a v bance na mě koukali jako na mimozemštana :-)
quinux
Profil
Richi
Teď jsem si živě představil úředníka v nějaké málé pobočce banky někde na malém městečku jak na mě čumí co po něm chcu. Nedivil bych se kdyby šek odmítl, protože vůbec neví, že něco jako šeky existuje :D
Richi
Profil
quinux
Bylo to v malém městečku co se jmenuje Praha a bylo to na pobočce nejmodernejší banky - ebanky :-)
ale nakonec to holky zvládly :-)
SpEcTrUs
Profil *
hmm ja by som rad vedel ci to beru secky vacsie banky
greyman
Profil *
Tatrabanka v Bratislave zvladala seky v pohode. Poplatok si nepamatam ci tam bol, tusim nie. Akurat cakas asi 2 tyzdne. Teraz som si to ale uz nechal posielat na ucet, takze seky nemusim riesit.
Buchtička
Profil *
Za poslání peněz na účet jsou ale dost mastné poplatky... kdežto proplacení šeku stojí jen 1procento z platby, min 50 Kč (KB) IMHO je šek MNOHEM výhodnější.
Timy
Profil
Buchtička
Jaké konkrétní poplatky jsou za poslání peněz na účet?
Madenio
Profil
Zaslanie stoji $ 8.00
Buchtička
Profil *
Poplatek za mezinárodní převod. Ten je 1 procento, min 100 (u KB) ale i 400Kč (čS) K tomu si ještě připočítej poplatek který účtuje odesílající zahraniční banka, a to může být i 20 USD
Timy
Profil
Madenio
A kde je to psané? Respektive Google mi hlásí výdělek 137$ a na účet mi přišla ekvivalentní suma v korunách – takže kde se ztratil ten poplatek?
Timy
Profil
Buchtička
"K tomu si ještě připočítej poplatek který účtuje odesílající zahraniční banka, a to může být i 20 USD"
No pokud vím, tak právě google má účet v ČR…
Buchtička
Profil *
Aha, tak to jsem nevěděl, to je super. Měl jsem za to že to posílají z US. A ta ekvivalentní suma v kč: Platils nějaký polatek za konverzi USD > Kč? Nebo to google posílá rovnou v korunách?
Timy
Profil
Buchtička
Mně to už přijde přímo v korunách a nevšiml jsem si, že bych platil nějaký poplatek. Jak říkám – došla ekvivalentní suma v Kč.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0