Autor Zpráva
Neznamka
Zajímalo by mě, jaké ceny se mužou dotovat za reklamu.. Třeba když má web návštěvnost přes 1000 denně a shlednutí mezi 30 000 - 40 000, kolik by jste si řekli? A když má 2000 a shlédnutí 80000 tak kolik třeba? Třeba na index.php, lišta nahoře vedle loga, sloupec, obrázek... Jsou to weby zaměřené na tvoření a ruční práce... Díky
Martin Kuželka
Abych řekl pravdu, tak z toho, co jsi napsal, nejsem moc moudrý... takže si netrofunu ani odhadnout. Jediné, co si trofnu napsat, je, že ta cena asi nemůže být moc vysoká vzhledem k zaměření tvého webu.

Jakou částku si představuješ ty?
Neznamka
nepředstavuju si vubec nic, nemám v tom vubec žádnou zkušenost... Absolutně nevim, proto se ptám:)
ppooler
Nebudu zakládat nové téma, můj dotaz je podobný.
Mám návštěvnost asi 300 UIP/ denně ,a za reklamu (výrazný banner v nejatraktivnější pozici stránky) jsem si řekl o jeden produkt oné firmy v hodnotě 500 Kč.
Neměl bych tuto reklamu, např. podmínit pouze ročním zobrazením, a ne nastálo ?

Jinak je to trochu i odpověď , jestliže má Neznamka třikrát větší návštěvnost, tak bych to viděl tak na 1500 Kč/ rok...
Martin Kuželka
ppooler: a jak je tvůj web zaměřený?
Timy
Nebude jednodušší tam prostě nasadit AdSense? Když už nic, zjistíš, kolik ti vydělá AdSense a od toho můžeš (zhruba) odvíjet další ceny.
ppooler
Martin Kuželka
Web mám zaměřený na videa z billiardu...
Adsense je dobrá věc. Výdělky z něj mě pokryli registraci domény (hosting již ne)
Zkoušel jsem si na hosting vydělat pomocí metacafe producer rewards
http://www.metacafe.com/producer_rewards/
V okmažiku když jsem si zjistil že platí 5 USD za 1000 shlédnutí podařilo se mi docílit u jednoho videa něco přes 1 300 000 shlédnutí (http://www.metacafe.com/watch/129338/trickshot/)
a u dalších "pouze" něco kolem 150 000 ,ale nevydělal jsem si ještě ani na křídu, natož na hosting.

Psal jsem na Metacafe, a prý je to video s autorsky chráněnou hudbou, a ty ostatní (již z free muzikou jsou duplicitní)- což jsem myslel ,že nehraje roli, nehledě na to že jsou naprosto jiná, ale to nemá smysl někomu vysvětlovat.

Tak či onak jsem se už přestal snažit, a pomalu a jistě rezignoval.
Na aktualizování webu už kašlu ,protože když si web nevydělá, a na i svůj provoz tak nemá cenu mu věnovat takové množství energie...
Kermit
Profil *
Dobry den, jeste jedna podobna otazka, abychom neotvirali nove tema:

Jakou cenu si rict za textovy odkaz (inzerentovi se jedna pouze o backlinks a PR) na turisticky zamerenem webu a to na 1x PR5 strance + 150 PR4 stranek?
Railbot
abychom neotvirali nove tema
Jen si otevři své vlastní a nefušuj do tématu někomu jinému ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.