Autor Zpráva
Mirrek
Profil *
Počet zobrazení 3 322
Prokliky 109
MP pro stránku 3,34%
eCPM stránky [?] US$ 1,77
Výdělky US$ 5,88



AdSense - dostavam moc, malo, nebo akkorat,. co myslite?
Denny
Profil *
Dle mého názoru jsi právě porušil podmínky Google AdSense, smažte mu to někdo prosimvás. Než mu zruší účet...
Mirrek
Profil *
zkusme prekonat paranoju... vim, ze to porusuji, ale taky bych hrozne rad vedel, jestli tak malo penez je oukej, nebo jestli delam neco spatne...
Marek Prokop
Profil
Nevím, zda vyděláváte málo či hodně. Co vím, je to, že ve většině oborů jde na českých webech přes AdWords/AdSense koupit reklamu za přibližně stejnou či nižší cenu. Pokud tedy Google vydavatele nedotuje ze svého, jsou vaše příjmy nadprůměrné.
Denny
Profil *
2 Mirrek: jako poslat takovej dotaz na fórum, kde se oficialne vyskytujou lidi ze supportu Adsense mi přijde fakt drzost.
Mirrek
Profil *
2 Denny: a kam to dat, Denny?
Joker
Profil
a kam to dat, Denny?

7. Důvěrnost informací. Účastník je povinen zachovat mlčenlivost o důvěrných informacích společnosti Google(...) Mezi Mezi „důvěrné informace společnosti Google“ mimo jiné patří: (...) (b) míra prokliku a jiné statistiky, které se týkají úspěšnosti webové stránky v programu(...)

Nejspíš nikam.
Mirrek
Profil *
to M.P.: Dekuji za nazor.
Marek Prokop
Profil
Denny a další, AdSense Advisor je moderátorem tohoto fóra, takže uzná-li za vhodné, může kdykoli toto téma zamknout či úplně zrušit.

Já osobně Mirrkovu otázku považuji za neškodnou, neboť ve skutečnosti nic konkrétního neříká. eCPM, CTR a další veličiny se vyskytují i u jiných reklamních systémů, takže Mirrek se klidně mohl zeptat tak, že v nějakém jiném reklamním systému dosahuje eCPM $1.77, a zda se mu vyplatí přechod na AdSense. Já bych mu pak odpověděl úplně stejně, protože ani pro svou odpověď jsem nepoužil znalosti statistik žádného konkrétního účtu AdSense.
quinux
Profil
Mirrek sice uvedl informace, u kterých svým souhlasem s licenčními podmínkami zaručil mlčenlivost, ale na druhou stranu uvádí zde jen čísla a neuvání s kterým webem tyto čísla souvisí.

Takže je teď napováženou zdali opravdu k porušení podmínek došlo. Ale i tak by se měl Mirrek nad sebou zamyslet a když s někým uzavře nějakou smlouvu, tak by jí měl bezvýhradně plnit. ;o)
Plaváček
Profil
Mirrek

Myslím především, že by ses neměl moc chlubit, neboť česká závist je nekonečná a vzato do důsledku jsi porušil smluvní ujednání. Což ti v Čechách projde, v Americe málokdy. Pokud se týká odpovědi na tvou otázku, ve světle svých zkušeností mohu říci, že vyděláváš víc než slušně.
o
Profil *
O nekonečné české závisti se přesvědčil i Radek Hulán
souki
Profil
o
Pssst.... To je ten jehož jméno se nesmí vyslovit
Mirrek
Profil *
a jako se stalo s Hulánem? Udělal nějaký blogovací soft, ne?
Railbot
Profil
Mirrek
Udělal neudělal. Velkou část použil z jiného CMS, ale to už odbíháme jinam.
Mirrek
Profil *
tý jo. to sem nevěděl... link nějaký na info o tom?
souki
Profil
Mirrek
www.bylijsmezde.cz - mají o něm celou sekci :o)

Nějakou práci na tom zázračném blogovacím systému asi udělal, ale jinak je to poslepovaný z různých systémů...
quinux
Profil
souki
Nějakou práci na tom zázračném blogovacím systému asi udělal
Jo přepsal copyrighty :-D
Plaváček
Profil
Prosím, neodchylujte se od tématu. Děkuji.
George2007
Profil *
Ja si myslim, ze tyto vydelky se blizi prumeru a mozna jsou trosku podprumerne, na 3000 zobrazeni se da udelat i takovejch 10 USD
anonimek
Profil *
Já si myslím, že 109 kliků na 3000 zobrazení je fakt hodně. Ale za 5dol je to málo. Tzn. že ti lidé klikají na 3centové reklamy. Každopádně Ti to přeji a tiše závidím .. patřím mezi 60ti centové denní příjemce :(
raceman
Profil *
Já mám jen kolem 600 zobrazení a žádný klik . . . smutné, třeba se někdo uklikne :-)
LuKas
Profil *
no já mám kolem 600 zobrazení a je zajímavé že jeden den má za stejný počet zobrazení a stejný počet kliknutí (zhruba) uplne jine prijmy (jeden den 5 dolaru, druhy den 80centu) jak je to mozne?
quinux
Profil
LuKas
Každý klik nestojí inzerenty stejně.
LuKaS
Profil *
aha to jsem nevedel, ale jsou to dost výrazné rozdíly
LuKaS
Profil *
Myslíte ze, kdybych treba pouzil nastroj hideip platinum a klikal si sam na reklamu ze mi na to prijdou? Ja se ptám jen tak, podmínky google adsense jsem nikdy neoprusil ani v tom nehodlam zacít
souki
Profil
LuKaS
Protože určitě nebudeě první koho to napadlo, tak nové IP budou mít už vysoký Click-rate a budou k ničemu
LuKaS
Profil *
aha díky za informaci :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0