Autor Zpráva
woric18
Jaké jsou vaše zkušenosti kdy dát Google AdSense na web?
Nějaký rády, podmínky? Kolik musí být návštěvnost a by se to vyplatilo?
Čím se to nejčastěji dá zkazit?
Plaváček
woric18

Velmi složitá otázka. Záleží na jaký web. Jaká cílová skupina ho navštěvuje. Kolik si představuješ, že vyděláš. Chceš lidi udržet na svém webu nebo je poslat pryč? Co je lepší? A spousta dalších otázek, na které jsem zapomněl.

Ze zkušenosti svého kolegy ale mohu sdělit informaci, která není porušením podmínek AdSense. Zhruba 600 lidí denně dokáže generovat pravidelný denní příjem kolem 15 amerických dolarů.

Což je dost.
woric18
- Chci to zkusit na firemní web s uspěchem vydělat na Google AdWords,
něco jako 1 vs. 1 ( Google AdSense vydělá 50% + firemní měsíční vklad 50% = 100% Reklama Google AdWords).

- Cílová skupina lidý věk kolem 30-55(asi), podnikatelská sféra - stavební firmy,

Chceš lidi udržet na svém webu nebo je poslat pryč?
- Udržet si lidy a vejít do jejích podvědomí.
zimmi
Plaváček: "Zhruba 600 lidí denně dokáže generovat pravidelný denní příjem kolem 15 amerických dolarů."

Tak to asi někde dělám chybu.
Joker
Spíš záleží na tom, jak moc na ty reklamy klikají. Když nikdo neklikne, i návštěvnost milion denně nic nevydělá.
woric18
Tak že má cenu dávat nějakou tu reklamu na web? nebo spíš jenom věnovat pár korun do AdWords?
bez
( Google AdSense mi vydělá 50% + měsíční vklad 50% = 100% Reklama Google AdWords).

Spíš záleží na tom, jak moc na ty reklamy klikají. Když nikdo neklikne, i návštěvnost milion denně nic nevydělá.
Tobě se to někdy stalo? Pouze jednou jsem zkoušel reklamu na svém bloggu a z 900 lidý v měsíci jsem měl něco kolem 20 kliku na reklamu.
Na daní web chodím kolem 60 lidý denně, po uvedení nové verze by to podle představ a odhadu mělo být kolem 200-350 lidý za den,

kolik kliku se většinou dá dosáhnout v % za 1 den?
one_k
woric18
vse zalezi na ledech kteri web navstevuji a na relevanci reklam ktere ti Adsense na danou stranku v dany okamzik da.

nelze urcit(alespon z me zkusenosti) kolik prokliku na uzivatele se da dosahnout. Vse zalezi na mnoha okolnostech. Proste nekdy clovek klikne, nekdy ne. Ja osobne jsem na reklamu klikl v zivote tak maximalne 50krat a to se na webu pohybuju uz skoro jednu dekadu.
fanous
Profil *
woric18: ono by bylo dobé si to vyzkoušet
registrace cca 2 minuty
pak počkáš pár sní
pak ti to schválí
+ dáš odkazy na svůj web otázka 10 - 30 minut - pak budeš sledovat
jestli budeš s výdělkem spokojen můžeš to tam něchat, pokud nebudeš, odstraníš to a hotovo !!!

myslím že když máš 600lidí děnně tak 15 dolarů nezískáš - to je moc - možná tak polovinu (ale je to můj názor)
Marek Prokop
Míra prokliku textových inzerátů u obsahu se nejčastěji pohybuje od 0,4 do 1,2 procenta. Běžné ceny za klik v českých AdWords se pohybují od 0,3 do 15 Kč. Když zahrnu odhadovanou provizi Googlu, vyplývá z toho, že výdělek z 1000 zobrazení stránky bude pravděpodobně vyšší než 60 haléřů a nižší než 100 Kč.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0