Autor Zpráva
Why
Profil
Máte někdo zkušenosti s Text Link Ads? já jsem se tam regl, ale na webu mam PR3, a přidat web tam jde od PR4, ale slyšel jsem, že platěj slušně.
Dáte "dražit" svojí textovou pozici na webu, a dostanete 50% z ceny za kterou se to prodá. Zná člověka co má web s návštěvností 200 lidí denně, a za měsíc textový reklamy má 12 USD...
Jaký máte zkušenosti vy?
Shadowwolf
Profil
A můžeš mi říct k čemu je výdělek 12 bucks za měsíc? Jste s těma reklamama jak nemocný. Navíc dostat 200 lidí denně na web není až taková legrace. Pokud teda jde o skutečné zákazníky.
Richi
Profil
NA Text link ads si kupují lidi odkazy u tebe dle PR, pro české weby to není moc zajímavé, málo kdo si koupí u tebe odkaz, ale jako za malý odkaz dole na webu je cca 20USD/měsíc (webu PR6) což je víc než 400, kdyby se jich prodalo tak 8 tak máš 3500/měsíc, bohužel se prodá jen občas nějaký ale no tak je to na kafe no :-)
Why
Profil
Shadowwolf: Nevěděl sem že se to hodnotí podle PR... Od toho je ta diskuse, aby se tady lidi ptaly ne? Já myslel že podle návštěvnosti, pak by 12USD za jeden link(může jich tam bejt 8) a za každejch cca 200 lidí bylo HODNĚ slušný, třeba při návštěvnosti 4000 denně...

Richi: aha, tak dík za info, to budu pracovat na PR
VitaZ
Profil
Hodnotí se podle alexa ranku a ne podle GTPR. Myslím, že až tak moc nezáleží na tom, zda je web český či anglický, ale spíš na tematickém zaměření webu...
Na mých dvou webech se odkazy prodávají docela slušně... Rozhodně to zaplatí hosting, kabelový internet, poplatky za doménu i splátky na notebook ;-)
Radek Novák
Profil
mám jednoho známého, který má web s návštěvností zhruba 15000/den a nabídli mu 100$ za jeden odkaz na měsíc.
Why
Profil
Radek Novák: fakt? paráda, a nevíš kolik měl GPR?
Radek Novák
Profil
myslím že 6, ale jestli to bere podle alexa, tak:


Rank: 22,586
Linking In: 155
anonymní
Profil *
Včera jsem tam registroval jeden svůj český web s PR6 a dnes mám již několik odkazů prodaných - za měsíc by to mělo být 246 dolarů, a to se vyplatí :))) Takže [url=ttp://www.text-link-ads.com/?ref=69879]Text-Link-Ads[/url] fakt doporčuju. Dá se vydělat i na webech s PR4, ikdyž jen asi 12 $ měsíčně (ale když prodáte 10 odkazů, hned je to 120$ :).
anonymní
Profil *
Včera jsem tam registroval jeden svůj český web s PR6 a dnes mám již několik odkazů prodaných - za měsíc by to mělo být 246 dolarů, a to se vyplatí :))) Takže Text-Link-Ads fakt doporčuju. Dá se vydělat i na webech s PR4, ikdyž jen asi 12 $ měsíčně (ale když prodáte 10 odkazů, hned je to 120$ :).
Vladosik
Profil
Takže Text-Link-Ads fakt doporčuju.
Ten odkaz s .../?ref=69879 si nech pro sebe, tipuju ze jde o nejaky provizni program a ty se na nas snazis vydelat hej...:-)
Shadowwolf
Profil
Why: Nechápu, já jen komentoval skutečnost, že jak tak čtu příspěvky tak už asi nikdo nedělá weby kvůli obsahu, ale aby tam mohl dát reklamu
MichalekII
Profil *
Zkušenosti mám špatné, pro většinu českých webu je to k ničemu, protože žádné odkazy neprodáte ...
anonymní
Profil *
asi záleží na druhu webu, ale já jsem nabídl 3 odkazy na webu s PR4 a během dvou dnů jsem je prodal (3x 12 dolarů)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0