Autor Zpráva
kuso
Profil *
Rozhodol som sa vyskúšať reklamný systém Billboard.cz pre moju stránku http://zarabajweb.tym.sk/
Vytvoril som si zopár banerov a nechal som ich zobraziť asi 1000-krát. Medzi 9:00-10:00 dnes ráno na moje prekvapenie som zistil, že ctr mojich banerov je 0% ;-(. Potreboval by som poradiť či je neaký čas, alebo deň, alebo druh serveru(napr. servery určené pre deti), kde by bola väčšia klikatelnosť ako 0%. Alebo my nezostáva nič iné ako nakresliť si lepšie banery a kúpiť aspon 10 000 kreditov?
kuso
Profil *
Konečne po 2 000 zobrazaniach mám 1 klik a to som si neni istý, či sa ten dotyčný na moju stránku aj dostal. Ale je to celkom bieda :( ...aké máte skúsenosti s výmennými reklamnými systémami vý? oplatí sa to vôbec?
Timy
Profil
kuso
Zavzpomínej, kolikrát jsi ty klikl na nějaký banner. Já osobně asi jednou v životě... Nechceš spíš zkusit něco uživatelsky příjemnějšího typu AdWords nebo AdFox (textové reklamy)? IMHO se spíš bannery hodí na jakési posilování značky, ale může to být taky jen můj dojem.
klik
Profil *
Je velice malá pravděpodobnost, že ti kliknu na banner třeba o spodním prádle, když jsem přišel na veb o penězích.
kuso
Profil *
ja som hladal niečo jednoduche a hlavne zadarmo. Kedže v billobarde som mal asi 5 000 kreditov zdarma, myslel som si, že tým zviditeľním svoj web a prilákam prvých návštevníkov, ale asi budem musieť nájsť niečo lepšie.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0