Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Zdar. Skoro vubec nechapu kanaly na AdSense, jsou tam nejaky dva druhy, uplne se v tom ztracim, ale to je ted jedno. Kdyz si dam Nastaveni kanalu a vyberu si jeden kanal, je tam moznost zaskrtnout " Zobrazit tento kanál inzerentům jako umístění pro reklamy". Jenze napoveda je anglicky a ja netusim k cemu to je. Reklamy funguji i bez toho. Kdyz to zaskrtnu, vyjede mi dalsi nabidka nastaveni, ale to nebudu popisovat, kdo to pouziva mi urcite poradi, k cemu to je.

A jeste jeden dotaz. Na jednu stranku jde dat 3 AdSense reklamni jednotky pro obsah najednou, jestli se nemylim. Ja mam ted na strance 2 reklamni jednotky pro obsah, 1 odkazovou jednotku a jeste dve sluzby na doporuceni (jednou AdWords a jednou AdSense). Je to v poradku?

Vychazim z techto pravidel, jde o to jestli to vse dobre chapu:
# Na každé stránce mohou být zobrazeny maximálně tři reklamní jednotky.
# Na stránce mohou být umístěny maximálně dvě vyhledávací pole Google AdSense.
# Na každé stránce může být rovněž umístěna jednotka odkazů.
# Na stránce mohou být zobrazeny maximálně dvě jednotky doporučení pro každý doporučovaný produkt nebo nabídku, spolu s reklamními jednotkami, vyhledávacími poli a jednotkami odkazů uvedenými výše.
# Program AdSense pro výsledky vyhledávání může zobrazit pouze jednu jednotku odkazů navíc k reklamám, které Google nabízí spolu s výsledky hledání. Na vaší stránce s výsledky hledání nemohou být zobrazeny žádné další reklamy.
Radek Nový
Profil *
Jestli jsem to pochopil správně já, na jedné stránce můžeš mít CELKEM 3 reklamní jednotky ( podle mne jakékoliv reklamy) . Pokud jsem správně počítal, máš jich 5.
Vladosik
Profil
Radek Nový
na jedné stránce můžeš mít CELKEM 3 reklamní jednotky ( podle mne jakékoliv reklamy)

V tech bodech nize je ale: Na každé stránce může být rovněž umístěna jednotka odkazů , takze to je dalsi a nize jeste:
Na stránce mohou být zobrazeny maximálně dvě jednotky doporučení pro každý doporučovaný produkt nebo nabídku, spolu s reklamními jednotkami, vyhledávacími poli a jednotkami odkazů uvedenými výše.

Ja tam mam dve jednotky doporuceni spolu s tremi reklamnimi jednotky, temi jak je uvedeno vyse... Ja to chapu tak, ze to mam v poradku, chtel jsem se ujistit, jestli to nemam spatne..

S tim prvnim mi nekdo nepordai k cemu to je?
arnir
Profil
taky nevim co to je :)
ale zajimalo by me to
Martin Kuželka
Profil
Vladosik: odpověď na druhou otázku nalezneš na Webtrhu ve vlákně Reklamné plochy od Google AdSense.
arnir
Profil
vcera jsem po tom dost patral a nasel jsem to uz.
napriklad kdyz se chci divat na ktery baner se kolik klika tak si vytvorim kanal pro kazdy reklamni blok
a potom, kdyz si vytvarim reklamu adsence tak tam vyberu urcity, mnou vytvoreny kanal

proste skoro k nicemu
dobry je to, kdyz chcete vybrat pouze to nejvic vydelavajici misto
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0