Autor Zpráva
Radek Novák
Profil
Ať jsem zkoušel, co jsem zkoušel, nejlepších výdělků jsem dosahoval/dosahuji u těchto dvou systémů. Zkoušel jsem i AdFox, který mě však trochu zklamal. Předpokládál jsem vyšší výdělky.

Nevíte někdo ještě o nějakém dalším výhodném PPC systému nebo jsou tito dva (AdSense; ETARGET) u nás jediní, kteří mají dostatečný počet inzerentů a nabízejí slušně výdělky?
Richi
Profil
Momentálně nic jiného není, ješte se dá použít http://www.bbkontext.cz/bbkontext/index.bb ale jinak už nic :-)
llook
Profil
Záleží na tom, co je to za web. Někdy může být rentabilnější nějaký affil, příkladem budiž weby o cestování - spoustě lidí vydělává zajímavé částky Invia a Nettravel.
Radek Novák
Profil
Jedná se o web o hrách, zhruba 20.000 UIP denně a cca 350.000 zobrazených stran.

A ten bbkontext, jak je na tom s účinností? Zajímá mě, zda má smysl si složitě vytvářet certifikát či je to zbytečná práce. ...
Radek Novák
Profil
.
quinux
Profil
Radek Novák
Mi nese bbkontext resp. bbtext na jednom webu docela slušné provize. Né, že bych z toho mohl žít, ale náklady na provoz to zaplatí. To, ale neznamená, že pro tebe to bude taky "tak výhodné" ;o) Je totiž pravda, že co přišlo adsense, tak se mi tempo nárůstu provize snížilo :(
LuKaS
Profil *
google adsense nezklamal ani me..mam navstevnost kolem 700 lidí denně a za první měsíc jsem vydělal přes 100 dolarů...to podle me neni spatne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0