Autor Zpráva
ppooler
Profil
Dobrý den.
Dělám zásadní chybu. Na webu mi Adsense zobrazuje v české verzi anglické reklamy, a v anglické české.
www.trickshot.cz
Kdysi jsemtu čet že jde vytvořit skrytou stránku ,ve které by byl dejme tomu článek- podle kterého by Adsense vybíral reklamy.
Začal jsem něco takového psát (v angličtině ,protože žádný český inzerent v AdWords v této oblasti neexistuje...),ale nechci ho zveřejňovat protože je jednak psán špatnou angličtinou ,a ještě k tomu "násilně" na klíčová slova - jako třeba (Pool ,Billiards, Golf atd.), ale teď nevím jak posupovat dál ?
ppooler
Profil
Takže teď jsem si všimnul, že už je to v pořádku- (před dvěmi hodiny jsem změnil primární jazyk na EN )- ale to není správné řešení- v české verzi by se mohli zobrazit reklamy nekontextové...
ppooler
Profil
Ne ,není to v pořádku- tímto jsem to nevyřešil- opět je na české verzi anglická reklama a naopak.
Je jasné že taková reklama nemá smysl...Nevíte jak docílit zobrazovaní reklamy, dle toho článku co jsem si napsal ?
MichalekII
Profil *
zkus do české verze napsat do hlavičky webu tento kod:


<meta name="Content-language" content="cs" />


a do anglické obdobně s content="en"

jinak nebylo by epší kontaktovat podporu google, a teké bych doporuči prostudovat nápovědu GAS
ppooler
Profil
Díky,MichalekII :-)
udělal jsem to ...uvídím zítra nebo třeba za 3 dny,jestli toto stačilo
- prý se některé změny mohou projevit až třeba po týdnu....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0