Autor Zpráva
Radek Nový
Profil *
Asi pro Vás jednoduchý dotaz, ale prolistoval jsem celé forum a nápovědu Adsence a nenašel odpověď:
Mohu na svých stránkách trochu nasměrovat reklamy , které se budou zobrazovat? Na mých stránkách se zobrazují reklamy, které nemají vůbec žádnou souvislost s textem stránek. Připadá mi, jako by se google zaměřil pouze na titulek H1, kde je mimo jiné jednou použito slovo "nábytek" a na celé stránce mám reklamy firem a obchodů inzerující nábytek. Přitom na stránce se toto slovo již nevyskytuje ani v textu, ani v nadpisech... Na ostatní slova, která zde jsou v daleko větší hustotě i v nadpisech nebere zřetel... Nevím, zda jsem se vyjádřil srozumitelně, když tak se omlouvám. Děkuji
Lexter
Profil
Tak já bych se zeptal na jedno: Proč máš na stránkách reklamu zobrazující ponuky na nábytek, když s tím web nemá nic společného? To že to máš v titulku mi přijde jako klamavá reklama (jen trochu když tam máš reklamu o nábytku.) Můžeš tam ještě nacpat reklamu od krasa.cz s přízněných. Pokud vím máš web o hrách.

Musíš holt počkat, u mé stránky to trvalo i měsíc, než se začali zobrazovat relevantní reklamy a i dnes mi nabízí brýle u návodu jak namalovat menu v vnořenými odděleními.
Radek Nový
Profil *
Lexter: web s hrami nemám, asi došlo k mýlce či záměně osob... I tak děkuji za odpověď, budu čekat....
VitaZ
Profil
Na mých stránkách se zobrazují reklamy, které nemají vůbec žádnou souvislost s textem stránek
Reklamy, které se zobrazují tobě, se vůbec nemusejí zobrazovat tvým čtenářům. Google je celkem chytrý stroj, který ví o každém uživateli internetu spoustu věcí, reklamy může servírovat třeba i podle IP adresy země, ze které je návštěvník, nebo třeba i podle toho co často na Google vyhledává ( má-li to nějakou, byť i malou, souvislost s obsahem tvé stránky)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0