Autor Zpráva
LukaS
Profil *
Co si myslíte o AdSense?Jak rychle vám zaplatil?a Kolik jste vydělali??Pište sem :)
souki
Profil
Pan Hulán říká, že do se dá vydělat docela dost..

http://radekhulan.cz/item/google-adsense-po-mesici-28-000-kc
Plaváček
Profil
LukaS

Přibližně stejně se dá vydělat poctivou a kvalitní prací.
LukaS
Profil *
Tak to je slušné :)
Yuhů
Profil
Adsense vydělává hodně, ale jednak musíš mít kvalitní a navštěvovaný web a za druhé si adsensem, stejně jako každou jinou reklamou, trochu odháníš čtenáře. Nebo je posíláš jinam. Když jsem měl AdSense na spodní pozici v Jak psát web (tam, co je teď ten banner), tak mi to dělalo zhruba dvacet tisíc měsíčně. Hrubého, samozřejmě.
LukaS
Profil *
Yuhů

Proč jsi tedy adsense odsud odstranil?
Lexter
Profil
LukaS

Možná, že proto, že nepotřebuje rejžovat víc peněz, než má :) A já se ani nedivím :D
Gekon
Profil
Pokud máš dostatek čtenářů s předpokladem, že za:
a) budou na reklamu klikat
b) nemají AdBlock, něco něco podobného
c) je jich opravdu hodně

tak se AdSense vyplatí.
Představte si, kdyby dal Yuhů nebo Doublethink AdSense sem na diskusi:)
souki
Profil
Představte si, kdyby dal Yuhů nebo Doublethink AdSense sem na diskusi:)
Tak by se diskuse hezky zpomalila (nepoužili-li by jistý trik).... ale ikdyby byla klikavost 0,05%, tak by to mohlo hezky vydělat..
Richi
Profil
souki
co by se jako zpomalilo a proč? mám AdSense na více webech a nic nikde nespomaluje ... kup si lepší PC nebo rychlejší připojení :-)

Jinak AdSense vydělával ze začátku hodně, ted už to pomalu klesá a dostává se do nějakého normálu který je ale stejně pořád dost.
souki
Profil
Richi
kup si lepší PC nebo rychlejší připojení :-)
Chudák průměrný návštěvník...
Dero
Profil
co by se jako zpomalilo a proč? mám AdSense na více webech a nic nikde nespomaluje ... kup si lepší PC nebo rychlejší připojení :-)

Kabel 1MBit down, Intel Core 2 Duo 2GHz, 1 GB Ram, AdSense zpomaluje citelně, pokud není správně ošetřeno JavaScriptem.

Co lepšího si mám pořídit?

Konektivita prostě není vždy ideální a občas to pár sekund laguje. Podotýkám, že mluvím o serverech hostovaných v ČR. Nevím, jak to má Google zařízené, ale mám podezření, že AdSense nekomunikuje pouze v rámci Evropy, ale že komunikuje i se servery over-sea. Pokud má někdo bližší informace, uvítám, nezkoumal jsem fakta.
Richi
Profil
Já tedy nevím co máte za problémy ale já žádné spomalení webů s adsense nepocituju a to mám průmerný počítač a průmerné připojení ...
agi
Profil *
Minuly mesic jsem na adsense vydelal zhruba 720 dolaru.
PCMark
Profil
Jak se má tedy adsense ošetřit aby nezpomalovalo?
LuKaS
Profil *
Pro agiho..A co máš prosímtě za web?já jsem na adsense vydělal zatím asi 120 dolarů zhruba za měsíc a půl...A peníze vám chodí??Opravdu je google adsense poctivý a výdělky vám pošle?
Acci
Profil
Opravdu je google adsense poctivý a výdělky vám pošle?
Ano, opravdu chodí. Tohle by si určitě nedovolili.
LuKaS
Profil *
Acci: Díky za odpověď
LuKaS
Profil
A za jak dlouho vám obvykle přišli peníze?
Petra
Profil
LuKaS

Doporučuji nalistovat v účtu AdSense stránku historie plateb kde je kalendář, který mimojiné ukazuje, kdy je výplatní den. Obvykle platba (na účet) proběhne 26. - 28. příštího měsíce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0