Autor Zpráva
janavk
Profil *
Jsem asi líná to hledat, tak se ptám: nebude Googlu vadit, když budu mít na stejné doméně, jako mám reklamy přes AdSense, také reklamy od Etargetu? Samozřejmě by se nepotkaly tyto reklamy na konkrétních stránkách.
meca
Profil
Pokud se nemýlím - nebude, pokud budou reklamy z obou systémů řádně graficky odděleny.
Michal Acler
Profil *
Meca > pletes se. Pravidla zadne graficke oddeleni nepripousti. Pokud me pamet neklame, adsense by nemelo behat na webu s jinym kontextovym systemem (ale mozna se pletu;)
janavk
Profil *
graficky odděleny Ale já nechci mít oba reklamní systémy na stejné stránce, ale na různých stránkách stejné domény.
mylan
Profil
Michal Acler: došlo nedávno v aktualizácii pravidiel adsense a google povoľuje mať na stránke aj iný reklamný systém, ktorý sa však musí značne graficky odlišovať od adsense...
Richi
Profil
janavk
spíš se mi zdá že je to proti pravidlům etargetu ... ale na stejné stránce, na stejné doméne můžeš mít třeba 50 reklamních systémů ...
janavk
Profil *
Richi
na stejné doméne můžeš mít třeba 50 reklamních systémů ... Díky, tak jsem to myslela, je fakt že je spousta domén zdarma, kde by to ani jinak nešlo.
Richi
Profil
janavk
přesne tak, šikulka :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0