Autor Zpráva
LuKaS
Profil
Není zvláštní, že když mám adsense reklamu v zájlaví stránek a mám přes 700 unikátních návštěvníků a 20000 zobrazení podle webgarden počítadla a podle toplistu jen o asi 100 méně, tak mi google píše zobrazení třeba jen 550???
souki
Profil
Je to divné. Ale víc mě znepokojuje AdLogger, který mi hlásí cca 10x víc kliků než AdSense
klik
Profil *
AdLogger započítává kliknutí na reklamu, ale myslím, že adsense nezapočítá kliknutí, když někdo pak použije tlačítko zpět, to už AdLogger neumí. Já zkouším Tracker a je to to samý, a dokonce naopak kolikrát v Trackeru je míň než v adsense. Čert se f tom vyzná.
Petra
Profil
LuKaS: Není to divné, Toplist počítá zobrazení stránky, Google zobrazení reklamy. Stránka se zobrazí vždy, když se zobrazí reklama, zatímco reklama se nemusí zobrazit vždy, když se zobrazí stránka (když nejsou reklamy, nezobrazují se). Navíc při velmi krátkých návštěvách je pravděpodobné, že počítadlo toplistu se načíst stihne, ale reklama ne.
LuKaS
Profil
Petra: Aha, díky za odpověď, mám sice reklamu v záhlaví stránek a reklama by se měla zobrazit vždy, ale stejně díky za vysvětlení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0