Autor Zpráva
MAUGLI
Profil *
Chci se zeptat těch, kdo mají ŽL "Reklamní činnost a marketing", jaký musí být správnej text na faktuře, aby to bylo OK a spadalo vše do reklamní činnosti a marketingu...

... měl bych příjmy jednak za zobrazení reklamy, ale taky z parnerských programů. V, že u PP je ŽL reklama a marketing trochu problematická, ale právě proto mě zajímá, jak to správně napsat na fakturu, aby to bylo ok :)

Díky

P.S.: Protistraně je text šum a fuk.

Díky
Taps
Profil
Na faktuře musí být uvedeno jméno a přijmení podnikatel nebo název nebo obchodní firma dále sídlo nebo místo podníkáníí, ičo, částka v kč za provedenou službu, den vystavení faktury
MAUGLI
Profil *
Jo děkuju :)

Ale mě spíš zajímá, jak má být formulovaná ta služba, aby to bylo OK.
Taps
Profil
Ty asi myslíš ..jak to napsat aby to pak nějaká kontrola nebrala jako neoprávněné podnikání že jo?
MAUGLI
Profil *
Taps

Vím, že ten text na fakruře je důležitý, tak abych to nějak nezkonil, ale v zásadě máš pravdu.

Jaký má být tedy správný text na faktuře, aby to bylo OK a spadalo vše do reklamní činnosti a marketingu...
PCMark
Profil
Já dávám třeba "Pronájem reklamní plochy xx na xx od xx do xx".
MAUGLI
Profil *
PCMark

To jsem potreboval vedet... diky

... ale jeste se chci zeptat, jestli neni problem, kdy treba nekdo mi bude platit za stejny banner 468x60 na stejnem miste napr. 100,- a nekdo 200,-

Muze byt cena tahle na dohodu nebo musi byt pevny cenik?

Diky
habendorf
Profil
Muze byt cena tahle na dohodu nebo musi byt pevny cenik?

Žádný pevný ceník nepotřebuješ. Cena ,kterou si sjednáte, je jen na tobě a na protistraně.
MAUGLI
Profil *
A co se týká fakturačních údajů, když vystavujeme fakturu do zahraničí? Oni sice tu fakturu asi ani nebudou potřebovat, ale abych já měl nějaký doklad k příchozí platbě na účet.

Stačí jen adresa té firmy? IČO a DIČ totiž neznám a pochybuju, že mají české IČO a DIČ?

Díky za radu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0