Autor Zpráva
GREG
Profil *
Na kolik dní musím adsense vysadit, abych měl normální výdělky?
Teď mám za kliknutí nějakou mizivou částku ( za 3 kliky bych si nekoupil ani rohlík v obchodě)
Dříve to bylo lepší a třikrát vyšší výdělky. Pomohlo bych kdybych ze stránek na nějakou dobu oddělal adsense? A na jak dlouho?
Dolphi
Profil
To by nepomohlo. Cenu za klik nemůžeš ovlivnit žádným způsobem.
GREG
Profil *
někde na netu jsem četl, že taky se po několika měsících rapidně snížily výdělky, místo adsense dal na chvíli něco jiného a že topomohlo.

Ale nevím to jistě. Nemáte s tím někdo zkušenost?
buraccio
Profil
to by mě taky zajímalo. Za pár centů denně díru do světa neudělám :-) . . .
souki
Profil
GREG
IMHO je to spíš tím, že začalo klikat víc uživatelů
GREG
Profil *
souki: ano to může být tím, více uživatelů kliká - pomohlo by teda vysazení na 1-2 týdny ?
Vladosik
Profil
GREG
Ne to nepomuze, cenu za proklik proste neovlivnite.
Firy
Profil
Tak zkus alespoň změnit grafiku těch reklam. Uživatelé na to ještě nebudou zvyklí...
arnir
Profil
ja si jednou vsiml, ze se cena dost odviji i od navstev
kdyz jsem mel 300 lidi denne tak za klik bylo 0 neco
ale kdyz na strance bylo za den pouze 14 zobrazeni tak mi jeden klik dal pul dolaru
DoubleThink
Profil *
Teď mám za kliknutí nějakou mizivou částku ( za 3 kliky bych si nekoupil ani rohlík v obchodě)
Dříve to bylo lepší a třikrát vyšší výdělky


Takže jsi měl 9 kliků a koupil sis 3 rohlíky?
MichalekII
Profil
No já mám takovou zkušenost, že stačí vysadit jen třeba na jeden den nebo změnit, velikost nebo typ reklamní plochy, ale zázraky nebo díru do světa od toho nečekej ... no a taky to samozřejmě určitě záleží na druhu a kvalitě toho webu
GREG
Profil *
DoubleThink: ne to ne :-D , bylo to samozdžejmně víc, ale máš zajímavé uvažování
LuKaS
Profil
Možná kdyby jsi dal url tvého webu tak bychom se mohli podívat jak to vypadá...a jak máš udělané reklamy...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0