Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Tak jsem po pauze doma a probiram se emaily, ktere mi prisli a koukam ze mi nekdo pise email z kontaktniho formulare na mych strankach a nestacim se divit:


Jméno: martin

cau, vidim ze taky pouzivas reklamu adsence. nechtel by jsi zvysit jeji vydelky?
vim ze se to nema, ale stejne 90 procent lidi si na adsence klika po domluve s nekym...

kdyz tak napis
a zdar



Povazuju to za peknou prasarnu a administratory Google na ty, kdo se k necemu takovemu snizi...
Gekon
Profil
Běžná praxe, stará písnička. Co my s tím?
Timy
Profil
Tohle se spíš provozovalo za dob AdFoxu, ne?
Vladosik
Profil
Běžná praxe, stará písnička. Co my s tím?
Chjo... Tak se nevyjadruj...
Jsou lidi, treba jako ja, kteri se s tim setkavaji poprve a tak to sem davam k precteni.
smajli
Profil
Vladosik
a co s tím mají společné admini Google?
quinux
Profil
Timy
Tohle se spíš provozovalo za dob AdFoxu, ne?
Já myslím, že se to provozuje od dob, kdy ppc vzniklo a provozovat se to bude. To je prostě v lidech.


Jsou lidi, treba jako ja, kteri se s tim setkavaji poprve a tak to sem davam k precteni.
To je sice pěkný, ale souhlasím s Gekonem: jaký to pro někoho bude mít přínos? ;o)
Vladosik
Profil
Tak sorry, chtel jsem pouze sdelit svoji zkusenost a diskutovat. Jsem tu spatne, zrejme budu muset navstivit nejake diskuzni forum...

Chjo, ta deformace...
quinux
Profil
Vladosik
:-D jde spíše o to, že asi nikdo moc nechápe o čem chceš diskutovat ;o)
Ano, je to prasárna, ale co s tím chceš dělat? Google o tom problému ví už dávno a je prostě na něm, jak se bude bránit (pokud to vůbec lze).
Vladosik
Profil
Ja vlastne ani nechtel diskutovat:-D
Ja jsem proste jen chtel, aby lidi, kteri se tu o AdSense bavi, jak nekteri lide na tomto systemu vydelavaji a odsoudit to. Nevedel, ze tu o tom vsichni lide vi a vzhledem k "vysoke ucasti" na tomto topicu tipuju, ze tuto praktiku take vyuzivaji, proto se radsi nevyjadrujou...
Dero
Profil
Spíš jsme smíření a zároveň se usmíváme, protože těch pár korun nám může být úplně ukradených. Velké peníze se kamarádčofty bez obrovského rizika smazání účtu vydělat nedají.

To si raději udělám v anglicky mluvícím světě hezký niche site a budu mít stonásobek; a bez rizika.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0