Autor Zpráva
souki
Profil
Nejsem si jist, zda jsem zvolil správnou sekci, ale s reklamou to souvisí.
Jaký máte názor na službu http://websurf.cz/ ? Dnes jsem musel řešit obcházení systému Výměna odkazů právě přes jejich web. Přijde mi to jako silně nekalá praktika, která okrádá inzerenty. Co myslíte?
Roman Žďárek
Profil *
Co myslíte?

Je to naprosto kničemu.
Richi
Profil
ano máš pravdu, oba uvedené systémy jsou nekalá praktika, nedoporučuju!
souki
Profil
Richi
už zase?
Richi
Profil
co zase? jsi se ptal na názor na ty systémy že jsou nekalá praktika a já s tebou jenom souhlasím ...
Richi
Profil
už zase?
aháá to jsi zas ty co tady pořád propaguje ten svůj systém, já si te nevšiml :-)
souki
Profil
Richi
Ptal jsem se zda to už někdo potkal, abych si udělal představu jak hodně je to rozšířený.
Pokud považuješ umístění na stránku odkazu na partnerský za web za nekalou praktiku, asi by se měli tvůrci webů nad sebou zamyslet a odkazy na ostatní weby dávat třeba jako obrázek.
Richi
Profil
Ptal jsem se zda to už někdo potkal, abych si udělal představu jak hodně je to rozšířený.
Už moc ne, kdysi jo ale už to blokuje Toplist i Navrcholu takže už se s tím statistiky nenahoní ...

Ručne vložený odkaz na partnerský web není nekalá praktika, automatické generování odkazů ale už jo ...

mimoto ten systém má v katalogu v každé! kategorii nerelevantní web punksearch.org a další chabé kopie webů jako qiuck.cz (opět jenom automaticky generované odkazy z uvedené služby!) nebo reklama-credit.info co je zas jenom propagace tvých dalších služeb ... to moc klientům jako zpetné odkazy nepomůže :-)
Plaváček
Profil
Richi

Může mi někdo polopatisticky vysvětlit, k čemu že je ten Websurf dobrý? Na těch stránkách jsem se dozvěděl prd starý Blažkový.
souki
Profil
Richi
Už moc ne, kdysi jo ale už to blokuje Toplist i Navrcholu takže už se s tím statistiky nenahoní ...
Díky


automatické generování odkazů ale už jo ...
Už opravdu naposledy: takhle to nefunguje

mimoto ten systém má v katalogu v každé! kategorii nerelevantní web punksearch.org
Výměnu je potřeba oboustraně potvrdit. Takže je to jen a jen věc adminů punksearch.org, jestli chtějí odkazovat na celý katalog. Což mmchd nedělají a vyměňují odkaz s cca 5ti weby. Ale máš pravdu, že být ve všech kategoriích je trochu přehnané. Oslovím je, zda by to nechtěli trochu usměrnit. Na druhou stranu je to ale jejich věc a každý uživatel musí zvážit, zda na ně chce odkazovat nebo ne.

Ale už jsme opravdu OT... výměna-odkazů.com byla zmíněna spíš abych řekl, proč mě to tak zajímá...
souki
Profil
Plaváček
Ze statistik mého webu jsem to pochopil tak, že si stáhneš jejich prohlížeč a v něm procházíš stránky. A on na pozadí prohlíží stránky webů ze systému. Tím jim zvyšuje návštěvnost a generuje větší počet zobrazení reklamy. Tak jsem to alespoň pochopil já
Jursoft
Profil *
Co je nekalého ? v cizině je jich přes 10 tisic takových systému, a pokud tady bude něco proti mému systému podam trestní oznámení
souki
Profil
Jursoft
Ty jsi autorem? Můžeš nám prosím vysvětlit jeho princip a účel?
Křeček
Profil
souki
Ty surfuješ, za to získáváš kredity, za které se tvá stránka zobrazuje u jiných lidí, kteří surfují. Stránky se automaticky mení po 15 sekundách. Navíc je tady i manuál surf a bestsurf. Tady musí klikat aby se ti přičetli kredity.
souki
Profil
Křeček
Takže v tom jejich prohlížeči je třeba nahoře reklamní banner? nebo celá stránka?
Jursoft
Profil *
Systém Websurf pracuje na principu výměny sledování webových stránek.
Nabízíme jak autosurfování tak i manualsurfování kde se musí klikat pro další web, ale nabízíme i reklamu pro vaše reklamní bannery, katalogy webových stránek.
Jursoft
Profil *
RE:souki
nahoře je surfovací lišta a tam se zobrazuje bannerová reklama, a dole se zobrazuje ten sledovaný web.
V autosurfování se weby mění sami to je (autohits)
V manualsurfovani musite klikat na tlačítko dalsi to je jako kdyby jste surfovali v nejakem vyhledavaci.
V bestsurfovani je hodnoceni webovych stranek, tam se taky klika na znamkovani 1 - 5 jako ve skole.
souki
Profil
Zběžně jsem to otestoval a mám následující postřehy

autosurf - okno můžete nechat na pozadí a vesele se vám načítají kredity a nepřímo kredity z bannerů na stránce
manualsurf - to už je zajímavější... Kdybych se chtěl někdy poflakovat po netu, asi bych to použil
bestsurf - zajímavý nápad...

Nicméně autosurf podle mého názoru jedině snižuje míru prokliku reklamy. Pokud máte na webu banner vydělávající na počtu zobrazení, pravděpodobně používáním WebSurf porušujete pravidla. Zajímavé by také bylo přidat si do stránky javascript, který by po načtení stránku vysvobodil stránku z rámu.

Shrnutí: manualsurf a bestsurf jsou celkem zajímavé, autosurf potřebuje dotáhnout...
Richi
Profil
souki
automatické generování odkazů ale už jo ...
Už opravdu naposledy: takhle to nefunguje

a jak to funguje?
citace z tveho webu: "stačí jen když si na na své sránky umístíte html kód, který Vám bude vygenerován ... "

proč jsi nerozebral taky web qiuck.cz který má nulovou, tedy spíš hodne mínusovou hodnotu? :-)

Ale už jsme opravdu OT... výměna-odkazů.com byla zmíněna spíš abych řekl, proč mě to tak zajímá...
No jo hezky umíš budovat zpetné odkazy :-)
souki
Profil
Richi
No jo hezky umíš budovat zpetné odkazy :-)
Zvlášť, když tady je nofolow, že?

citace z tveho webu: "stačí jen když si na na své sránky umístíte html kód, který Vám bude vygenerován ... "
Omlouvám se, jde o překlep. Má tam být PHP kód. Ale kdyby si to dočetl do konce, možná by to pomohlo ;) stačí jen když si na na své sránky umístíte PHP kód, který Vám bude vygenerován a potom už si jen z velkého množství našich klientů vyberete ty se kterými si chcete odkaz vyměnit.

a jak to funguje?
Ve zkratce - na stránku si umístíš PHP kód. V katalogu si vybereš partnery, kteří tě zaujali. Požádáš o výměnu. Pokud ji partner přijme, odkazy se vymění. Pokud by jede z partnerů kód ze stránek na delší dobu odstranil, zmizí jeho zpětný odkaz ze všech webů.

proč jsi nerozebral taky web qiuck.cz
Můžu vědět, co je s ním za problém? Účastník systému jako každý jiný...
Richi
Profil
Zvlášť, když tady je nofolow, že?
Seznam nofolow nezná ...

proč jsi nerozebral taky web qiuck.cz
Můžu vědět, co je s ním za problém? Účastník systému jako každý jiný...

si děláš legraci ne? vždyt je to jenom vygenerovaný katalog z tech webů co jsou na tom druhém ...

a potom už si jen z velkého množství našich klientů vyberete ty se kterými si chcete odkaz vyměnit.
velkého :-))) punksearch.org, qiuck.cz a reklama-credit.info a pak dál amatérů co se chytli na tvé tapetování diskuzních fór :-)
souki
Profil
Richi
Pokud někdo projeví zájem mít na webu qiuck odkaz, tak mu přece nemůžu bránit. Kdokoliv na něm je, tak o umístění zde požádal, nebo přijal nabídku. Nevidím důvod, proč bych to měl nějak řešit.

Nejdřív jsem se Ti snažil odpovídat slušně, ale ty asi vážně trpíš nějakým komplexem a potřebuješ se léčit. Vážně nechápu co Ti pořád vadí. Jeden by řekl, že jsi v životě ještě nic nedokázal, žiješ s maminkou a po večerech lituješ v koutku sám sebe nebo na fórech urážíš na potkání. O tapetování bych na Tvém místě raději pomlčel. Podívej se v jakém jsi tématu a o čem tady mluvíš. Na názor na vymena-odkazu.com se Tě nikdo neptal.
Richi
Profil
Na názor na vymena-odkazu.com se Tě nikdo neptal.
No tys jej dal do prvního příspěvku který vnímam jako spam proto na nej reaguji.

ale ty asi vážně trpíš nějakým komplexem a potřebuješ se léčit. Vážně nechápu co Ti pořád vadí. Jeden by řekl, že jsi v životě ještě nic nedokázal, žiješ s maminkou a po večerech lituješ v koutku sám sebe nebo na fórech urážíš na potkání.
Já neurážím tebe a nikdy jsem na tebe nenapsal ani jedno špatné slovo, už jsem ti nekolikrát psal že te neznám a ani me osobně nezajímáš, jen se mi nelíbí tvoje služba a její neustálá propagace zde na foru, protože ji nepovažuji za přínosnou pro nováčky a dokonce ji považuju za možné zlo pro weby které se tam registrují. ale to už píšu po nekolikáté dokola :-)
souki
Profil
Richi
Asi si sedíš na vedení nebo už nevím. Otázka zněla, zda má někdo zkušenosti s WebSurf. Což bylo zodpovězeno, vyjádřil se i majitel. Udělal jsem si myslím objektivní a jsem spokojen.
Takže je zbytečně dále ti nechávat místo pro OT a téma zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0