Autor Zpráva
arnir
Profil
premyslel jsem jak zakomponovat rekllamu adsence do stranky, aby se na ni casteji klikalo
a udelal jsem si menu, na chlup stejne jako je svisla odkazova jednotka od googlu
muze se to, nebo by to bylo nevedome kliknuti?

diky
Vladosik
Profil
arnir
Pokud k tomu odkazu nijak slovne nevybizis, tak je to dovoleno. Je to bezna praktika na spousta strankach, aby odkazy vypadali jako nejake submenu treba.
arnir
Profil
no udelal jsem to ale uplne stejne...
ale nijak k tomu nevybizim a neni to jiny reklamny system takze myslim nic neporusuji

ok diky
Richi
Profil
hm a ty chceš své návštevníky posílat radši na reklamu než do menu webu? že bys mel stránku udelanou MFA? pak se to nemůže :-)
klik
Profil *
Snahou Google AdSense je, aby uživatel vědomě ze své vůle kliknul na reklamu, ne aby na ní kliknul omylem v domění, že se jedná o přechod na jinou stránku webu. Hodně, hodně, hodně si pročti pravidla.
arnir
Profil
proto jsem se zeptal...
Vladosik
Profil
klik
Muzes mi sem dat odkaz, kde jsi se neco takoveho v pravidlech docetl??? Diky.
Richi
Profil
klik
taky za klik na odkazovou jednotku se ješte nezapočítá žádná provize, takže je to vážne asi hloupost ...
arnir
Profil
co?
nechapu
Plaváček
Profil
Richi

Není to hloupost. Obecně - a mám to v praxi odzkoušené - odkazová jednotka přináší větší zisky, než klasický odkaz. I přesto, že uživatel musí kliknout dvakrát.

Pro arnira: provize se ti započítá až po kliku na výsledek hledání z odkazové jednotky.

arnir

Abych ale odpověděl na dotaz. Ano, může se to a dokonce se to tak nějak různě i veřejně doporučuje.

Důležité ale je, na který web takto koncipovanou reklamu nasadíš. Pokud je tvým cílem odvát návštěvníky pryč a moc ti na tom nesejde, pak je to dobrá metoda, ale nevydrží věčně a dřív nebo později ti výdělky klesnou na minimum.

Pokud navíc cílem tvého webu je návštěvníky nalákat, aby se pravidelně vraceli, pak je tento způsob výdělku hodně krátkozraký.

Co je lepší musíš zhodnotit ty sám.
arnir
Profil
tak to ze se musi kliknout dvakrat jsem nevedel.
no asi neni vodne to takhle delat...
byl to jen napad
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0