Autor Zpráva
anonym
Profil *
Dobrý den,
na internetu jsem nováčkem, své firmě jsem nechal vytvořit stránky teprve nedávno. Onen webdezajner mi nabídl prý nejlevnější reklamu na internetu a to na nějakém novém webu. Podepsal jsem tedy smlouvu na 3 měsíce za celkovou sumu 75 000,- s tím, že se mi tam bude zobrazovat reklamní proužek. Posléze jsem však zjistil, že cena je zjevně přemrštěná, navíc reklamní stránky nemají prakticky žádnou návštěvnost. Poradíte jak z toho ven?

Vladislav K.
Plaváček
anonym

Pokud máte podepsanou smlouvu, pak zbývá asi jediné - pořídit si zbrojní pas :)

Možná by to chtělo právníka, každá, i sebelépe formulovaná smlouva se dá napadnout, pokud odporuje dobrým mravům (nebo tak nějak podobně).

Onen webdezajner vás vzal pěkně na hůl.
Railbot
Já bych jen dodal, že za blbost se platí. A chybama se člověk učí. Ti chytřejší však z chyb druhých :)
quinux
anonym
To je dotaz na právníka. Záleží co obsahuje smlouva a jestli v ní máte nějaké záruky. Osobně si, ale myslím, že jediná cesta bude smlouvu napadnout u soudu resp. že ze strany poskytovatele nebyly dodrženy závazky v té smlouvě (pokud tomu opravdu tak bylo). Pokud ale chcete jen napadnout to, že je to předražené, tak s tím asi nikdo nehne.
Nox_lbc
Pokud máte podepsanou smlouvu, pak zbývá asi jediné - pořídit si zbrojní pas :)

Ehm, viděl bych to na nepřímé navádění k trestnému činu ;)
DoubleThink
Profil *
Pokud ale chcete jen napadnout to, že je to předražené, tak s tím asi nikdo nehne.
To se ještě uvidí - viz -20 miliardová "singularita" v rozpočtu ČSSD...
Gekon
DoubleThink
Můžeš to prosím smazat? http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=5 0761
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.