Autor Zpráva
lukas87
Profil *
ahoj, máte někdo zkušenosti jak dlouho trvá než se začne reklama znovu objevovat na vybraných stránkách po její úpravě? Druhý den po vytvoření reklam se začaly objevovat na vybraných webech, potom jsem ale upravil texty u reklam a od té doby nic. Už je to 3 dny a reklamy se nezobrazují, tak nevím jestli je to normální nebo jsem někde udělal chybu. Reklama vypadá následovně:

Vše pro hlodavce
klece, prolézačky, přenosky, krmivo
e-shop i kamenný obchod v Brně

Změnil jsem druhý řádek a potom se přestala zobrazovat, myslím že na něm nic závadného není. (max cena za 1000 zobrazení je 21Kč průměrně cena byla 12Kč)
Marek Prokop
Profil
Neschválené inzeráty (tj. ty, které editor ještě neviděl) se zobrazují v Googlu, ale nezobrazují se na partnerských webech. Schválené inzeráty se zobrazují všude. Zamítnuté inzeráty se nezobrazují nikde a v příslušných sestavách jsou zřetelně označeny. Navíc jde spustit report s výběrem jen zamítnutých inzerátů.

Každý nový inzerát jen nejprve neschválený. Každý opravený inzerát se automticky stane neschváleným, i kdyby byl před tím už schválený. Schválení trvá od jednoho do cca. 10 dnů, výjimečně i déle. Z toho důvodu není moc vhodné inzeráty opravovat. Lepší je přidat nový a cca. po 14 dnech zrušit starý.

V uvedeném inzerátu nevidím žádnou chybu, takže až se k němu editor dostane, měl by ho schválit. Osobně bych však doporučil doplnit vhodnou interpunkci, protože jakmile se inzerát zobrazí v jiném rozvržení řádků, nebude moc dávat smysl.
lukas87
Profil *
Marek Prokop
Moc děkuji za vyčerpávající odpověď.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0