Autor Zpráva
LuKaS
Profil
Tak dnes se mi přihodila teda hodně zajímavá cěc...Někdo mi naklikal asi 60 prokliků...Doufám , že mě za to nevyloučí z adsense...Co myslíte?
Petra
Profil
Určitě "někdo naklikal"? Nemohla se ti jen dnes na webu objevit velmi zajímavá reklama, na kterou prostě lidi klikají?
LuKaS
Profil
určitě ne, protože se mi za prokliky nic nezapočítalo...tzn, že musel někdo sám kliknout minimálně 50x....:(Co mám dělat?Bojím se, by mi nezrušili účet, mám tam už zase něco přes 200 dolarů a tohle bymě teda hdoně naštvalo :(
Vladosik
Profil
LuKaS
Tipuji že někdo závídí Tvé výdělky v narážce na Tvé předchozí téma
LuKaS
Profil
Že by se tady našli takoví lidi??To snad ne...někde jsem ale četl že se tyto prokliky prostě jen nazapočítají do výdělků a google to většinou dále neřeší..ale tohle je strašný...Že je to někdo schopnej udělat
Gekon
Profil
LuKaS
Třeba ti naopak chtěl pomoct a myslel si, že to takhle funguje. Já osobně bych si z toho hlavu nedělal, blbci se najdou všude.
LuKaS
Profil
Gekon Jo?Takže myslíš, že si z toho nemám dělat těžkou hlavu?Že mi kvůli tomu účet nezruší?
Petr Tichý
Profil
LuKaS
Přece si ho nenajdeš a nepodáš na něj třestní oznámení jako jeden nejmenovaný, že? :o)
LuKaS
Profil
Petr Tichý

No to asi ne :-D
HajekJirka
Profil
Že mi kvůli tomu účet nezruší?
Já myslím, že Vám ten účet určitě nezruší a pokud přece, tak máte možnost se odvolat.
LuKaS
Profil
Tak to jsem rád, jako myslím si, že google s tím banovaním účtů snad není až tak přísný, žeúčty ruší snad jen když si někdo kliká sám nebo tak...Nevyznáms e v tom, ale tak snad...
HajekJirka
Profil
snad není až tak přísný
On je přísný, ale je také chytrý. :-D
Gekon
Profil
LuKaS
Nevyznáms e v tom, ale tak snad...

Kdyby sis přečetl pořádně smluvní podmínky, tak by ses vyznal.
LuKaS
Profil
Já jsem si smluvní podmínky a pravidla četl, ale také jsem přečetl hdoně článků a Google se zachová pokaždé jinak
anonym
Profil *
LuKaS: napis o tom na googlu podporu a uvidis...
Radek Novák
Profil
No to záleží na tobě, já jim napsal, chtěl jsem být fér a předpokládal, že i Google bude fér. Každopádně mi potom účet zrušili. Každý má tedy asi trochu jinou zkušenost.
LuKaS
Profil
Já jim teda nakonec nepsal a zatím se nic neděje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0