Autor Zpráva
deka
Profil *
Zkoušel někdo systém http://www.text.jursoft.cz/? Je sice menší ale má vysokou úspěšnost.
souki
Profil
Při tak malých číslech lze těžko posoudit CTR
Petra
Profil
Soudit úspěšnost po šesti dnech fungování systému asi nejde. Podle čeho soudíš, že má vysokou úspěšnost?
deka
Profil *
Má vysoké CTR - http://www.text.jursoft.cz/?page=statistiky
Vladosik
Profil
deka
Nedělej si tu reklamu...
Petra
Profil
CTR přece není ukazatelem úspěšnosti a úspěšnost několika málo reklam už vůbec ne ukazatelem úspěšnosti celého systému.
Jirin
Profil
Selfpromo? Pak proc to nereknes naplno.

Jinak tohle moc profi nevypada:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /mnt/ftp/4224/jursoft.cz/text/url/statistiky.php on line 27
Richi
Profil
k čemu další textový reklamní systém? bleee
MichalekII
Profil
Richi to je dost hloupý a ubohý názor, k čemu další seznam on-line obchodů, k čemu další cokoliv ... když už máme všechno ... že by snaha o pokrok, nebo snaha se prosazení se nového člověka?
Richi
Profil
MichalekII
souhlasím, k čemu by byl další seznam online obchodů když už je ich spousta? k čemu další textový reklamní systém když je jich taky spousta a hlavne jsou tam moc velký hráči jako Google nebo Seznam?! tam se jednotlivec neprosadí a už vůbec ne v tak malé zemi jako je CZ ...
tenkuwadratdoprdelus er
Profil *
řek bych že text.jursoft.cz je nahowno lžou a kadou... a to jsem tam byl registovaný jen 3 dny... (1.)ve výhodách registrace mají že mají vysokou uspěšnost... přitom je to tak 2kliky za den (2.)mají napsáno že mají ochoné administrátory atd... přitom nikde na stránkách nemaj udaný žádný kontakt ani e-mail ani icq ani nic podobného..... (3.) i když mam na stránkách přez 10 000denně na text jursoft jsem měl sotva 2000 a to nic nežíkám otom že se mi získané kredity nepipořítávali do "banky" a uživatelské prostředí mají tak jednoduché že na 100% vylučuji že by jakékoli převádění do "banky" bylo a to i po smazání servru se mi získaných přez 2000kr nepřičetlo do banky a smazalo se i se servrem...

Test byl proveden dne 16-20.srpna 2007 - na "nové" verzi sistému...


Předchozí funkce (stará) byla slolehlivější...
Jan Švaj*r

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0