Autor Zpráva
Lubko
Profil *
Zrušil jsem si Google účet, protože se mi nelíbil login. Spolu se zrušením Google účtu došlo samozřejmě i ke zrušení AdSense, Gmailu, atd. AdSense jsem měl jen krátce, bylo tam nějakých 150 Kč, které jsem oželel.

Nyní jsem vytvořil nový Google a Gmail účet s loginem, který mi více vyhovuje, a požádal o založení AdSense účtu. Avšak dostalo se mi z Googlu odpovědi, že mi nemohou založit druhý účet, protože jeden už mám. Jenže já ho nemám - zrušil jsem ho spolu s Google účtem :-)

Co s tím? :-)
mukis
Profil
Jedině při registraci napsat jiný jméno a jinou adresu (třeba nějakého příbuzného).
Nebo do googlu napsat mejl, na kterej ti nikdo neodepíše...
Lubko
Profil *
Do Googlu jsem napsal a nikdo mi neodepsal :-)

Plánuji AdSense nasadit na desítky webů a registrovat účet na jinou osobu není etické, legální ani praktické. Jak to pak budu danit?

Text emailu od Googlu:
"děkujeme za Váš zájem o Google AdSense. Při posuzování Vaší žádosti jsme zjistili, že Vaše informace o účtu se shodují s už existujícím schváleným účtem AdSense. Protože naše pravidla programu nepovolují
vícenásobné účty, nemůžeme Vás do programu přijmout.
Pokud jste dříve o účast v programu již požádali a byli jste schváleni, zpráva byla poslána na [starý email] s instrukcemi jak začít. Rádi Vám tuto zprávu znovu pošleme v případe, že jste ji neobdrželi.
Pokud si myslíte, že naše posouzení žádosti bylo nepřesné nebo máte problémy s přihlášením se do svého existujícího účtu, odpovězte prosím na tento email a my Vám rádi pomůžeme."
Richi
Profil
Do Googlu jsem napsal a nikdo mi neodepsal :-)
musíš čekat, jistě nečekej odpoved do hodiny :-)

Zrušil jsem si Google účet, protože se mi nelíbil login.
haha no jo tak to máš pak blbý :-)
Lubko
Profil *
Zrušil jsem si Google účet, protože se mi nelíbil login.
haha no jo tak to máš pak blbý :-)


Kdybych věděl, že už mi nový účet neotevřou, tak bych si ten ošklivý login ponechal. Mají na to pořádně upozornit (při rušení upozorňovali jen na zodpovědnost za závazky vůči Googlu, které jsem žádné neměl).

Teď mám hezký login, ale nemám AdSense :-(
Lubko
Profil *
AdSense je droga. Jen léčebnu závislosti dosud nikde neotevřeli.

Už jsem přišel, co s tím.

1. Přestěhuji se do jiného města (čímž změním adresu bydliště a IP adresu).
2. Otevřu si účet u jiné banky (abych změnil číslo účtu).
3. Založím si nový login pro Google Accounts.
4. Počkám pár měsíců, mám totiž blbý nečeský jméno.
5. Požádám o aktivaci AdSense účtu pro webovou stránku, kterou jsem předtím v AdSense neregistroval. (Změním i hosting, aby měl web novou IP adresu.)

Když to nepomůže a Google vše odhalí:

1. Změním pohlaví a požádám o změnu příjmení.
MichalekII
Profil
Lubko požádej je rovnou i nový mozek ...
klik
Profil *
Lubko
jen tak ze zajímavosti, neskusil jsi jestli fachá ten starý login, nebo ho zkusit obnovit?
Lubko
Profil *
jen tak ze zajímavosti, neskusil jsi jestli fachá ten starý login, nebo ho zkusit obnovit?

Zrušené účty Google obnovit nejdou. Google se tak prý brání možnosti narušení soukromí, pokud by někdo chtěl založit login shodný s kdysi používaným.

A samozřejmě jsem zkoušel :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0