Autor Zpráva
Uhrinko
Profil *
Chcel by som sa spýtať, koľko trvá vyplateni šeku od AdSense, šek asi na 130$ mi došiel 28. a v ten deň som s ním išiel do banky. Povedali mi, že to jeho overenie môže trvať aj 3 týždne, tak čakám, už je 20. a stále nič. Aké s tím máte skúsenosti vy?
Gekon
Hledej vpravo nahoře, řešilo se to minulý týden.
Uhrinko
Profil *
myslis to GAdSense platby?
ale tam sa nehovorilo o tom koľko trvá overenie šeku u Google
Richi
Uhrinko
tak za 1. proč si nenecháš posílat peníze do banky převodem? měl bys to tam hned kolem 25. v měsíci a bez starostí

za 2. ověření a proplacení šeku trvá v závislosti na rychlosti banky, eBanka mi přeplácí šeky standartně do 2-3 týdnů, musíš si hold počkat :-)
Uhrinko
Profil *
Richi
1.Lebo pre SR nepodporuju platbu bankovým prevodom!

2.Na Google AdSense v histórii platieb mi píše " Šek preplatený: 8.6.2007", ale na môj účet ešte žiadne peniaze nedošli, je to normálne alebo sa mám začať báť lebo už je 21.6.2007 a zachvílu mi má dojsť ďalší šek. Ja s tým nemám moc skúsenosti toto je moja prvá výplata tak ak je tu niekto múdrejší ako ja poradte prosím
Vladosik
Uhrinko
1) ČR taky není mezi podporovanými zeměmi a jde to. Ty jsi zkoušel jsi to aktivovat a zkušební částka Ti nepřišla?

2) Vzdyt Ti Richi napsal, že to trvá třeba 3 týdny, co na tom nechápeš.
Uhrinko
Profil *
Vladosik
1.) no dobre ja som to neskúšal, len čo som čítal ...ale asi to skúsim

2.)hej viem, že to trvá 2-3 týždne ale to mi povedali aj v banke a už to je pomaly mesiac, ja som len nevedel či ten dátum Šek preplatený: 8.6.2007, znamená že za 3týždne by som to mal mať na účte alebo že v tom momente by mi to malo nabehnúť na účet, ja viem asi sa len moc bojím o mojich prvých 100$ a najlepšie bude asi počkať
Richi
Uhrinko
prosím te nestresuj a počkej ...
Vladosik
a už to je pomaly mesiac
8.6 - 21.6 je podlě mě 13 dní a to nejsou ani dva týdny.

Ano zkus to, určitě Ti ten převod na účet bude fungovat, jak ným v ČR.
Uhrinko
Profil *
Áno dnes mi došli peniaze na účet a aj mi potvrdili môj účet ktorý mám v banke v SR

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: