Autor Zpráva
JubBack
Profil *
Zdravím, potřeboval bych poradit co a jak o Google AdSense jaké jsou rizika, zda musím něco platit, jestli to můžu mít na free hostingu atd.
Prosím o vaše postřehy, Díky
Timy
JubBack
"jaké jsou rizika"
žádné

"zda musím něco platit"
ne

"jestli to můžu mít na free hostingu"
jo
Marek Prokop
"jaké jsou rizika"

Vysoká.

"jestli to můžu mít na free hostingu"

To záleží na Vaší smlouvě s tím hostingem.
Timy
Marek Prokop
Asi záleží na tom, kam tu reklamu umístí - pokud má nějaký blog a chce to prostě jen zkusit, rizika nejsou žádná. Přinejhorším může přijít o část čtenářů, pokud to s tou reklamou přežene. Pokud na tom chce postavit podnikání a celé živobytí, rizika budou asi velká, to je pravda.
JubBack
Profil *
Timy píše rizika žádná...
Marek Prokop vysoká
Tak jak?
Timy
JubBack
Asi bys měl vážně specifikovat, co tím rizikem myslíš. Pokud máš v plánu z AdSense žít, je to hodně rizikové, protože výdělky v AdSense jednak dost kolésají a pak také nemáš žádnou jistotu, že tě třeba ze systému nevyrazí nebo že ti najednou neklesne návštěvnost a tisíc dalších věcí. Pokud už máš prostě nějaký web a chceš AdSense jen více méně vyzkoušet, rizika nejsou prakticky žádná. Pokud se něco nezdaří, můžou tě přinejhorším (doživotně) vyrazit ze systému nebo ti může třeba klesnout návštěvnost, pokud to tou reklamou přeplácáš. Tím, že rizika nejsou žádná tedy myslím především to, že s tebou (s největší pravděpodobností, nic není stoprocentní) nijak "nevyjebou". Pokud budeš dodržovat pravidla, není pravděpodobné, že by ti vyhodili a pokud nedáš na stránky tři hulánovské reklamní bloky přes dvě obrazovky, návštěvníky tím také nejspíš neodlákáš.

Ale třeba měl Marek na mysli jiné rizika...
JubBack
Profil *
Tak reklamou bych se nechtěl živit! Jen bych to chtěl vyzkoušet :) A jak dostávám peníze, nějak to nechápu? Kam mi to chodí?
Railbot
JubBack
Kam asi? Na učet třeba.
Marek Prokop
Rizika jsem myslel přesně tak, jak píše Timy.
Timy
JubBack
Nejjednodušší metoda je nechat si to poslat na účet. Můžeš si ale nechat poslíat i šek. Prostě se zaregistruješ, oni ti registraci buď schválí nebo neschválí. Pak tam zadáš číslo účtu, na něj ti za pár dní dojdou nějaké malé peníze. Jejich množství pak zadáš do formuláře v administraci AdSense a tím se účet schválí. Pak, po vydělání prvních $50 (v administraci se to počítá na dolary, ale tobě už dojdou normálně koruny), ti ještě dojde poštou (jako normální poštou, takové ty bílé obálky a tak) jakýsi kód, který vepíšeš do políčka v adminsitraci a tím pro tebe v podstatě všechny administrační položky skončily a můžeš už jen v poklidu vydělávat. Peníze ti ale na účet přijdou až ve chvíli, kdy vyděláš $100, respektive pokud v nějakém konkrétním měsící vyděláš alespoň $100, dojdou ti peníze koncem dalšího měsíce. Tzn. pokud bys teď v srpnu stihl vydělat $100, dojdou ti koncem září. Pokud nevyděláš požadovaných $100, peníze se normálně převádějí do dalšího měsíce.
JubBack
Profil *
Bohužel nemám vlastní účet :(
Timy
JubBack
Tak si ho zařiď... Nebo si to nech posílat na účet někoho jiného z rodiny. Nebo ještě můžeš zkusit ten šek, ale to už snad bude jednodušší jít jednou do banky a zařídit si účet než každý měsíc chodit do banky se šekem. Nehledě na to, že šek má ještě větší zpoždění než přeposlání na účet (prý).

Mimochodem už jsi zkoušel Google? http://www.google.com/search?hl=cs&q=jak+za%C4%8D%C3%ADt+s+AdSense&btn G=Hledat&lr=lang_cs
JubBack
Profil *
No tak zatím si vyřídím vlastní účet... a pak se zase tady na něco zeptám ^^
Díky všem
Falco
JubBack
- napiš mi na mail ("O uživatzeli.. "), mohu ti s něčím pomoct... nechci tu dělat reklamu
JubBack
Profil *
OK časem se ti ozvu
JubBack
Profil *
Chtěl jsem zeptat když si založím účet a jestě mi není 18 let jde se zaregistrovat?
I kdyý je tam napsáno
[Příjemci platby musí být alespoň 18 let, aby se mohl účastnit AdSense
tajny spion
Taky by me zajimalo, jestli to obnasi nejaka "rizika" (zase bude diskuse) kdyz se zaregistruju a budu "vydelavat" a neni mi 18 :/
webdesing
Já jsem to měl při 96 doláčích mi napsali neplatný kliky že tam jsou podal jsem odvolání vysmáli se mi do ksichtu. Nedoporučuju, měl jsem to 20 dní asi sem byl na ně moc rychlej či co !!!jsou to grázlové a podvodníci!!! dřív jsem byl taky najivní daj mi 2000 za nic no a nedali pochopte že voni vás jen využijou
tajny spion
webdesing
Je to mozny, ale potom nvm proc je to nej reklama v tyhle dobe teda... asi bude chyba u tebe a tveho chovani nemyslis?
Acci
tajny spion
Prakticky žádná, nikdo nebude zkoumat tvůj věk.

webdesing
Pochybuji, že by ti zrušili účet jen tak, pokud jsi žádné falešné kliky neměl. Ale je to možné a občas se to stává, nikdo není neomylný.
bingooo
Profil *
webdesing: Podle toho, jak píšeš, si myslím, že se Google nezmýlil ;-). Pokud sis klikal sám na reklamy, nebo jsi řek kamarádům, ať klikaj, tak se nediv... Mně AdSense vydělává 700 dolarů měsíčně, takže GA podvod nebude))).
tajny spion
bingooo
WTF? ROFL! To chci taky :D
JubBack
Profil *
Chtěl bych se zeptat, sice uběhla delší doba co jsem tady naposledy psal...
Díval jsem se na registraci (https://www.google.com/adsense/) a chtěl bych se zeptat kde se vypnuje číslo učtu (to se asi bude vypnovat až vnějaké další části co?)? Dík..
Timy
JubBack
Jestli to po tobě nechce hned na začátku, asi to bude až někde dál, jistě :o)
JubBack
Profil *
Dík
krk
Profil *
http://www.jakpodnikat.cz/reklama-na-internetu-adsense.php

zde píšou, že na k provozování reklamyadsense je třeba mít živnostenský list..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: