Autor Zpráva
r.huzva
Profil *
Všichni, co déle používáme AdSense víme, že teď, v létě, klesly výdělky 3-4×. Zajímalo by mne, jestli nějaký finanční odborník, nebo tak něco, netuší, jestli se to na podzim a v zimě zase spraví, nebo jestli, bohužel, již pominul ten počáteční boom. Nelze totiž brát inspiraci z předchozích let...
djlj
Profil
Všichni, co déle používáme AdSense víme, že teď, v létě, klesly výdělky 3-4×.
Fakt? Mně stouply.
Vladosik
Profil
Fakt? Mně stouply.
Zaznamenal jsem to samé. Nemám ale zas takovou návštěvnost. Obecným pozorováním bych řekl, že výdělky u dříve hojně vydělávajích webů opravdu klesli. To ale myslím až tak nesouvisí s tím, že by inzerenti méně platili. Klesla třeba návštěvnost webu celkově. Také si lidé na tento druh reklamy již více zvykli. Sám vím, že jsem dříve vůbec nevěděl, že jde o reklamu a klikal jak blázen. Až později jsem to zjistil a od té doby skoro neklikám. Tak to mají myslím i ostatní. Ecpm mi obecně roste oproti začátku. Sem tam mám i klik za 0,80 dolaru, nekdy mám zas za 8 kliků 0,39 dolaru (včera).
zimmi
Profil
r.huzva: Řekl bych, že jediné co kleslo, je návštěvnost. Aspoň u mě.
Petra
Profil
Taky mi výdělky neklesají, naopak eCPM stoupá, návštěvnost na jednotlivých webech klesá, ale to s AdSense nic společného nemá.
r.huzva
Profil *
Tak nevim, mně návštěvnost ani tak neklesla (možná tak o 10-15%), ale výdělky jsou třeba oproti březnu třetinové. A click-rate zůstává. Možná "moje" klíčová slova jsou přes prázdniny málo žádaná.
Inpocasi
Profil
r.huzva
A to k tomu ještě připočítej postupný propad dolaru :-)
r.huzva
Profil *
Inpocasi
Přesně, ten tomu taky moc nepřidá, doufám že to stoupne (oboje). Ten propad výdělků přisuzuji tomu, že moje stránky jsou zaměřené na vzdělávání a testy, což o prázdninách není zrovna moc atraktivní téma. Takže (marně) doufám, že školní rok to napraví.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0