Autor Zpráva
Mrk0s
Profil *
Zdravím vás,
po prečítaní niektorých predchádzajúcich tém o AdSense reklame my vŕta v hlave takáto otázka. Zisk z AdSense do veľkej miery ovplyvňuje zameranie webu (a jazyk samozrejme, že Anglické reklamy sú drahšie). Čiže pre niektoré weby by priemerný preklik mohol byť $0.5 a pre iné zas $0.01 čo je 50 násobný rozdiel.
Ale doteraz som nenašiel žiadny spôsob ako cenu prekliku zdvihnúť aspoň na $0.2.( na webe v anglickom jazyku) :-(

Takže by som sa chcel spýtať na Vaše skúsenosti, máte preklik väčší ako $0.2 alebo $0.4 ak áno aké mate zameranie webu, v akom jazyku?
jokell
Profil *
ja som nasiel stranky tipu "Top Paying Keywords" kde boli slova za ktorych ctr malo byt aj niekolko desiatok dolarov ale moc tomu neverim a aj trocha pochybujem ze to naozaj funguje, to by znamenalo ze za 10 kliknuti by som mohol mat vyse 100$, ale ak sa mylim opravte ma...
Marek Prokop
Profil
Ono je to ve skutečnosti velmi jednoduché. Přestaňte uvažovat o tom, kolik si vyděláte vy, a začněte uvažovat o tom, kolik vyděláte inzerentům.
Mrk0s
Profil *
Marek Prokop
zaujímavá myšlienka ;) ale čo presne máš namysli...
Dero
Profil
Mrk0s: Mám za to, že to Marek Prokop řekl navýsost jasně. Jen tak tu mimochodem utrousil jednu ze základních pravd a nejlepších rad, které můžete na AdSense napasovat; ba co víc - na které můžete stavět celé své budoucí uvažování a strategii nasazení AdSense.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0