Autor Zpráva
filip
Profil
Mali ste už niekto nejaké peniažky od google za sprostredkovanie adwords, adsense, firefox toolbar?
Petra
Profil
Ano.
fanous
Profil *
Ne, vůbec na to ani lidi neklikají
filip
Profil
Ja som tomu neprikladal žiadnu váhu až som narazil na chlapíka ktorému z toho už prišli peniaze. Tak som to nasadil. Máte tie textové odkazy, alebo bannery?
Asi najlepší text ako lákadlo : Táto stránka zarába pomocou Adsense....
Ale to slovo "zarába" je príliš silné :-) tak som si tam radšej niečo menej agresívne.
Azu
Profil *
Já sem se těmto reklamám u sebe snažil vyhnout a spíš jen tak ze zvědavosti sem to implementoval před 14 dny a docela mně překvapilo, že to denně hodí v rozmezí 4 - 6 USD.
filip
Profil
Azu a čo si sprostrekoval? 4-6 USD denne to znie ako klasické adsense reklamy a nie sprostredkovanie.
Sirius
Profil
Takové přímy jsem měl ze začátku někdy také, ale nyní to není ani jeden dollar/den. A to mi mezitím návstěvnost stoupla přinejmenším o 800%. Problém bude asi v tom, že google mi porad hazi nezajimave reklamy.. Nebo spise uz nikdo ani do adwords nezadava.. no nevim.. a penize doma jsem od nich nikdy nevidel...
filip
Profil
ja som ale nemyslel klasické adwords reklamy, ale sprostredkovanie služieb - sprostredkuješ nového zákazníka pre adwords, adsense. Ak sa niekto registruje u google z tvojho odkazu/reklamy.
LuKaS
Profil
Měl jsem 11 lidí, kteří se přeze mě regli, ale nejspíšnic nevydělali, protože peníze jsem taky nikdy nevidel...Jen čistě s adsense...za registrace nic :/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0