Autor Zpráva
Adamxx
Profil *
Kolik procent dostane provozovatel webu v adsense? Rika se ze hodne, ale ja o tom pochybuji, uz ten fakt ze google nikde toto cislo neuvadi a muze tuto sazbu svevolne kdykoli menit, jednou to muze byt 70 procent a pak treba 30 . Ja mam pocit ze to zprvu s prichodem adsense mohlo byt treba 70 ale podle toho ze me klesli prijmy na 1/4 to je ted tak 25-30 . Mate podobny pocit?
Sirius
Profil
No osobně jsem ze začátku s adsense (tak 3 měsíce z5) vydělával tak 2 dollary za 6-7 prokliků denně. Nyní je těch prokliků okolo 20ti a více a zisky se neblíží ani k jednomu dollaru. A to jsem ještě ze zoufalosti zkoušel přidat další reklamní jednotku do jiné místo na webu, ale zisky pořád klesají.
Sirius
Profil
Ale jaksi jsem nepochopil jak to myslíš s těmi procenty..
Adamxx
Profil *
Ale jaksi jsem nepochopil jak to myslíš s těmi procenty..

PRIKLAD: Z jednoho kliku inzerent zaplati treba 5,- , partnersky server dostane 3,- tj ma 60 procent. Lepsi? :)
Sirius
Profil
ano rozhodne :)
Marek Prokop
Profil
Rozpětí koncových (tj. pro inzerenta) cen za klik v systému AdWords/AdSense je běžně od 3 centů do dvou dolarů, s méně častými extrémy od jednoho centu do cca. 5 USD. To znamená, že obvyklé maximum činí šedesátinásobek minima, ale může to klidně být i pětisetnásobek. Z tohoto pohledu mi nepřipadá moc důležité, zda Vám Google dá z ceny 30 nebo 70 procent.

Uvědomte si, že tím rozhodujícím článkem řetězu je inzerent. Pokud Vám ceny za klik klesly, zřejmě se inzerentům nevyplácelo u Vás za ty původní inzerovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0