Autor Zpráva
sw
Profil *
Zdravím všetkých,

prosím poraďte mi v nasledujúcej situácii: precujeme na stránkach istej školskej akcie, ktorá trvá približne 3 mesiace. Na stránke očakávame návštevnosť cca 200-300 návštev za deň (tento údaj je prakticky istý, po skúsenostiach z minulých rokov). Chceli sme, aby si stránka zarobila sama na seba, a teda sme rozmýšlali nad AdSense. Problém je v tom, že z týchto 200-300 návštev bude minimum nových, unikátnych, povedzme asi 5%, teda aj na reklamu by klikali stále tí istí, aj keď nie zámerne. Prosím o vaše názory, ako by sa k tomuto postavil Google, či by nás povedzme po mesiaci nezrušil alebo podobne.

Prípadne, skúste poradiť podobný reklamný systém, ktorý by s touto situáciu nemal problém.

Vopred ďakujem.
Pincode
Profil *
U 300 UIP nemá adsense smysl.
D15
Profil *
Pincode Jo, je jasné, že nevydělá desetitisíce, ale pár stovek klidně vydělat může.
Hds
Profil *
Pincode: ale má. Mám server s 300-400 UIP denně a vydělává řádově 3-5 dolarů denně.
Pincode
Profil *
Až si to vyzkouší, tak uvidí ;-). Pokud průměrně klikne 20 lidí = 20*0.01 (až 0.1) = +- 2 dolary denně. Jeden můj web s celkem dobře umístěním adsense vydělává denně 1-2 dolary při 400-600 UIP...

Ano, na provoz si ten web vydělá, ale je otázka, jestli AdSense je nejlepší způsob...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0