Autor Zpráva
F6
Profil *
prosim vas, co je to autosurf?
ma z vas niekto s tym skusenosti
napr toto http://www.website-traffic.cc/

ze ked sa zaregistrujem, dostanem 216 navstev za hodinu na moj web
co to je za system?

dik
souki
Profil
Bude Ti generovat fiktivní návštěvnost webu. Např www.websurf.cz - tady to bude určitě poutavě popsáno
ja
Profil *
radsej pouzi nejake reklamne system ako autosurfy. alebo vymen odkaz,,atd.. :)

toto sa moc vevyplati :) je to iba ako povedal souki: fiktivna navstevnost :)
F6
Profil *
nechapem.. aka fiktivna navstevnost?
naco to vlastne sluzi?

vysvetlite mi pls co je to fiktivna navstevnost?

dik.
souki
Profil
Na nic :) Jsou to lidi, kteří ti přijdou na web, ale nic nečtou, nic nekoupí, ani ten web nevidí. Akorát máš pak hezčí statistiky
F6
Profil *
sak to je celkom dobre.
hlavne ma zaujima, ci ma nemoze google za to penalizovat,
alebo ze ci to nema nejake negativne nasledky na web potom..
ci to proste nie je nejaka nekala praktika..
souki
Profil
Ono to nemá ani pozitivní, takže je to jedno :)
Nox
Profil
Stejně nechápu k čemu to je mít veřejně zobrazovanou návštěvnost...mě jako příchozího to vůbec nezajímá
...pokud vidim pěkný stránky s malou návštěvností, neodsoudím je, ale řeknu si že je to škoda,
když uvidím leplácký stránky s velkou návštěvností tak si řeknu že buď to sou dost divný statistiky nebo
se mi znelíbí místní osazenstvo...

dobré je to snad pro tebe, aby si viděl, kolik ti tam chodí lidí...a to zas není dobrý fakovat [fei...

Podle mě je to spíš o tom, jaký sou ty stránky, ne číslo návštěvnosti, to návštěvníky nezajímá
Takže je to imho spíš mínus než plus
F6
Profil *
takze je to blbost ten autosurf?
nevedel som ako to funguje..
myslel som, ze na to budu fyzicky klikat navstevnici.
tie stranky sa tam iba menia.. kazdych par sekund..
Mike8748
Profil
zapominate na PPV reklamni systemy
fanous
Profil *
F6: přestav si že si otevřeš jedno okno V Exporeru a tam ti bude skákat každých 15 sekund nějaký nový web. Ty si to okno schováš a nebudeš se na to dívat, klidně můžeš jít ven. A díky tomu nějaké weby získávají vysokou návštěvnost, i když ty stránky nikdo nevidí ... takže to stojí za PRD
F6
Profil *
dal som ten web na ten autosurf, len tak pre skusku, ale je to uplne nanic, vobec nie sa mi na navstevnosti nezmenilo, takze je to fakt na PRD
Azu
Profil *
Taková věc smysl má, sice ne pro nás co dokážeme používat mozek, ale bohužel většina majitelů interentových obchodů a firemních stránek je natolik dementních, že měří úspěšnost svého webu právě počtem návštěv a po večerech se ukájí na veřejným počítadlem přístupů přes toplist a bijí s ehrdě do prsou jakou maj skvělou návštěvnost a předhání se s kolegy kdo bude mít víc návštěv, přitom pak jiný jejich kolega s 10x menší návštěvností a mozkem na správném místě se jim ůže jen vesele smát jaký to jsou tupý hlavy, protože on bude mít 10x méně návštěvníků ale 40x více objednávek než ti ostatní. Mam nespočetně takových zákazníků, kteří všechno srovnávají jen počtem návštěv a řeší jak dostat na stránky větší návštěvnost a je jim jedno, že je to návštěvnost bez ekonomického přínosu. Toto opužívá i mnoh rádoby SEO firem, které pak ukazují krom nepovedeného umístění ve vyhledávačích alepsoň jak se od té doby několikanásobně zvýšila návštěvnost stránek, to aby obhájili za co dostali zaplaceno. Takže přínos ekonomický to nemá, nové návštěvníky to také nepřinese, ale používá se to právě na fiktivní zvyšování návštěvníky pro tupé majitele stránek.
Marek Prokop
Profil
Azu, asi máme různé názory na význam slova "smysl" :-)
Azu
Profil *
Pro mně osobně je to spíš nesmysl, ale pro mnoho lidí je to bohužel smysluplný nástroj :-)
cozzi
Profil *
Já myslím že tenhle systém přináší zisky jen majiteli autosurfu.Protože jsou firmy které platí za zobrazení stránek a mohou nechtěně(nebo z nevědomosti) utrácet i za tohle,jak už bylo řečeno fiktivní zobrazení. Nebo majitel vydělá aspoń na reklamě které se zobrazují stále.
Jednou jsem ze zvědavosti zkoušel jestli má autosurf nějakej význam.Z 1500 návštěv ani jedna objednávka,dokonce ani dotaz nebo přízpěvek do fóra. Ze stránek,které jsem prezentoval pro cílovou skupinu mi jeden ze 40 návštěvníků napíše že by měl o službu zájem.Jinak souhlasím s názorama že jsou v autosurfu registrováni lidi ekonomicky nepřínosní, navíc ignorují zobrazované stránky.Myslím že u surfu je to uplně stejné jen máte větší pravděpodobnost že vaše stránky někdo skutečně uvidí.Pokud někdo prezentuje nějakou víru nebo ideologii pak je to možná způsob který by mohl vyzoušet:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0