Autor Zpráva
majster_sveta
Profil
ako mam oznamit stranku, ktora porusuje adsense pravidla? konkretne sa jedna o jednu stranku s online hrami, ma tam veselo adsense, ale zaroven ponuka eroticke hry s nazvami a obsahom ako napr.: "Oral Sex Sim 2" a podobne - pisanie emailov do adsense nema ziadny efekt. takze, porusuje vlastne stranka s erotickym obsahom pravidla adsense, alebo nie? totiz podla mna pravidla vravia jasne, ale ked google na tuto stranku nereaguje, tak asi existuju nejake ine pravidla, kde je eroticky obsah povoleny.
fanous
Profil *
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=18386
majster_sveta
Profil
ved to prave som uz pouzil, ale ziadna odozva, stranka dalej porusuje pravidla, mne nic nenapisali, preto som sa pytal na tie alternativne pravidla
judads
Profil *
majster_sveta

bonzak!
co keby si sa najprv porozpraval s adminom servera, vysvetlil mu, ze sa dopustil porusenia AdSense pravidiel a co ho za to caka. Ak nebude reagovat ani na tuto vyzvu az potom by som to oznamil do Goole.
Mozno to nie je umyselne, len neaka chyba ktorej sa dopustil nahodov, co keby sa to stalo tebe?
majster_sveta
Profil
no myslim ze zakaz erotickeho obsahu je pomerne jasne pravidlo - navyse tento clovek ma na stranke s adsense aj linky na stranky, zaoberajuce sa warezom - obidve veci su pomerne zavazne a taktiez pomerne jasne vysvetlene v pravidlach - ja napriklad som si na svojej stranke dal zalezat aby tam nebola ziadne vec odporujuca pravidlam
Pincode
Profil *
Oznámení o jasném porušení pravidel přece není bonzáctví. Provozovatel toho webu si měl přečíst podmínky GA. Mimochodem, včera jsem taky jeden podobný web navštívil, ale na psaní mailů jsem moc línej))
judads
Profil *
majster_sveta

neviem čo konkrétne je na tom webe lebo si nedal link, ja som len chcel podotknúť, že možno mal napísaný skript ktorý Adsense nezobrazoval u hier ktoré boli v kategórii erotické, ale nefunguje mu správne a tak sa niekedy zobrazí reklama aj tam kde by sa nemala. Alebo sa mohlo stať plno iných vecí. Nie vždy je porušenie pravidiel úmyselné viz napr. http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=14&topic=5 8256
,ale keď to najprv oznámite adminovi webu a až potom Adsense je to vždy rozumnejšie.
majster_sveta
Profil
ako ja viem že to nie je vždy úmyselné, veď jemu sa pri hrách ani adsense nezobrazovalo, ALE, idem na hlavnú stránku, je tam adsense, a zároveň je tam odkaz v menu na erotické hry, a zároveň sú erotické hry v rebríčku najhranejších - taktiež v menu má 3 odkazy na stránky, ktoré sa venujú "filmom zdarma" "hudbe zdarma" a je tam popisovaný postup ako dané veci kradnúť (warez) - o toto mi išlo, alebo linky na erotický/warez obsah tam mať môže?
fanous
Profil *
majster_sveta: hod sem odkaz na tu stránku at se všichni podíváme :o)
majster_sveta
Profil
dobre, odkaz je TOTO

vsimnite si v lavom menu Eroticke, taktiez Najhranejsie hry a tie warez odkazy su 3 vlavo dole pod pocitadlom

a bolo by dobre, keby mi niekto povedal ci je to teda v poriadku, alebo nie
fanous
Profil *
to je v POŘÁDKU !!!

ten odkaz co jsi poslal, tak na stránce není nic erotického ..... a tímpádem to splnuje podmínky

nicméně, když klikneš na rubriku EROTICKÉ HRY - tak tam už adsense být nemůžu - a taky tam není !!
majster_sveta
Profil
aha, takze odkazovat na erotiku sa teda moze?

a tie warez odkazy su tiez v poriadku?
Pincode
Profil *
Když jsem s GA konzultoval umístění reklamy v katalogu stránek, tak mi napsali, že na stránce, kde budou erotické odkazy, tak AdSense nesmí být... U Zahrajsi ten odkaz vede na erotiku, tudíž by reklamy neměly být ani na stránce s odkazem. Ale je možný, že Google trochu zvolnil pravidla (ten můj dotaz byl někdy na jaře).
Libik333
Profil *
Zdravím, jsem majitelem ZahrajSI.cz ... Na webu je skript který nezobrazuje AdSense v kategorii Erotické hry, dále u detailů jednotlivých erotických her a ani při hraní er. her...

O tom že se nesmí odkazovat na weby nabízející například MP3 zdarma netuším, pokud se to opravdu nesmí tak to odstraním (nicméně ty weby na které odkazuji přímo u sebe mp3 neobsahují pouze odkazují na další stránky toto přímo poskytující).

A že je na stránce s Google umístěn nápis "erotické" je v pořádku, alespoň Google podpora to takto když jsem u AdSense začínal schválila ;) jelikož po kliknutí na tu sekci už tam AdSense prostě nejni...
Richi
Profil
majster sveta ty seš pako, co ti do toho kdo kde co má špatně, to mu závidíš že vydělává na adsense tisíce? mimoto když to tam Libik má správně a konzultoval to s podporou adsense ... kdybys uměl alespon správně napsat odkaz na svůj web ve svem profilu ale ani to neumíš a jdeš bonzovat na jiné? takový lidi mě umí vytočit ... zavist co?!
majster_sveta
Profil
aha, tak ked je to v poriadku, tak dobre - ja som si myslel ze je to ako to napisal Pincode

Richi - ak sa niekde porusuju pravidla programu Adsense, tak preco by som to neoznámil? keď niekde niekto robí niečo, čo si myslíš že je zlé, tak to necháš tak? to ako si ja napíšem odkaz na moju stránku je úplne jedno, pretože návštevnosť to má takú, ako dizajn (takmer žiadnu)

a závisť by som nespomínal - skôr ma osobne a aj profesionálne zaujímalo ako to je s odkazmi na erotiku a warez

Libik333 - tak potom prepáč, myslel som si že je to chyba, keď je to v poriadku, tak ešte raz prepáč
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0