Autor Zpráva
peteo
Profil
Je možné po vyradení z adsense sa opäť zaregistrovať (tie isté stránky)?

Po akej dobe?
Timy
Profil
Pokud tě z AdSense vyhodili, už se registrovat nemůžeš. Nikdy. Prý - mně se to ještě nestalo :-).
Richi
Profil
musíš napsat na podporu že jsi se polepšil a sto krát napsat že už to nikdy neuděláš :-)

ale ted vážne, zkus napsat na podporu a vysvetli situaci, pokud si podvádel tak slib že už to neudeláš popřípade uved jaké změny jsi na webu udelal pokud ti byl zablokován přístup z duvodu porušení pravidel ... a když budou admini hodný a ty budeš slušný, třeba ti dovolý se opět zaregistrovat.
peteo
Profil
Richi


Som tam písal, že nie som na kompe sám (lezú na neho aj decká, a tie boli zvedavé, čo to robí, klik na reklamu), ale akosi som nepochodil. Pritom sa jednalo asi o 10 $.
Richi
Profil
peteo
v tom případě jsi měl zakázat zobrazování reklamy na tvem PC třeba podle IP ... je to tvoje chyba a googlu to nevysvětlíš ... ale třeba se fakt nejaký admin zlituje, piš jim omluvné dopisy a uvidíš :-) ale nevím o nikom komu se to podařilo ...

Lehčí asi bude když si udelá učet nekdo jinej, manželka, babička, maminka, kdokoliv ... (a ty budeš používat tyhle kody) a tam si nastavíš zasílání penez na jakýkoliv učet ... ale nevím zda je to uplně košér :-)
fanous
Profil *
Richi : a když adsense blokne učet tak blokne i stránky, ne ? takže i když do napíše na babičku, vložíš nový kod na ty staré stránky tak to nepujde, ne ?
LuKaS
Profil
Fanous: Myslím, že máš asi pravdu a nepůjde to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0