Autor Zpráva
unipow
Profil
Zdravím, chtěli bychom vybudovat affiliate program pro náš portál www.sluzby.cz, novou verzi najdete na www.sluzby.cz/new
Základem programu by měla být jak cena za proklik tak i provize z každé zapsané firmy, popřípadě podíl z nově zapsaných affiliate partnerů.
Navrhujeme cenu okolo 70hal za proklik, omezenou max. množstvím cca 200 do zaplacení první registrované firmy, za kterou bychom mohli vyplácet cca 50% ze zaplacené částky. Dále by affiliat mohl snad dostat provizti cca5% z každého dalšího účastníka programu, přicházejícího přes své stránky.
Pojďme si prosím o tom popovídat...co si o takové myšlence myslíte??
A u toho zadání koukám, jak hrajeme ten tenis...hmhm
Yuhů
Profil
myslíme si o tom, že to je zajímavé, ale je otázka, kolik stojí registrace firmy. Protože od toho se to všechno odvozuje. 70 hal za proklik není moc, ale šlo by to přežít.
unipow
Profil
Ahoj D.,

registrace firmy je od 420/rok až do 1920/rok, záleží, co si člověk vybere, kolik kategorií, jestli je jen instalatér ve Slaném, nebo k tomu dělá sklenáře a sekání zahrad.
Standartní, námi doporučovaný zápis j 600,-/rok, kde má dvě až tři kategorie v jedné lokalitě, na jedné adrese.
Nejvyšší cena je pak za adresu např. www.sluzby.cz/dj - kde má ještě i fotky, a jednoduché tři podstránky, třeba tady nebo tady.
Ty firmy se zapisují přes formulář Zde a administrátoři jim pak ručně vše upraví a navrhnou tu nejlepší variantu.
Yuhů
Profil
myslím, že by to mohlo fungovat. Odměna v této výši je pro affily zajímavá. Musí se to prostě zkusit, pečlivě poslouchej, co ti první affilové budou doporučovat. Záleží taky na snadnosti platby, pokud se zapisovaná firma pro zápis rozhodne.

Ovšem mysli také na to, že instalatéři ve Slaném mají tolik práce, že v žádném katalogu rozhodně být nechtějí. Už pár měsíců sháním instalatéra, co by nám přišel opravit splachovadlo a kapající baterie. Všichni mají práci na půl roku dopředu.
unipow
Profil
Yuhů
No to je právě ono, ne všichni mají tolik práce, že nemají čas, ale nevíme o těch, kteří ho mají a ještě umí...pro příklad...brácha potřeboval položit do pokoje kus koberce...5x4m...26 telefonátů...z 30 možných...až ten 26 řekl ano, udělal, měl čas, udělal dobře a odešel...
Jinak právě pro tebe a tvůj kapající záchod jsme dovymysleli to oslovení...www.sluzby.cz/new... "Hledáš..potřebuješ"...napíšeš, a snad zavolá ten, co bude mít tu chvilku a chuť...nebudeš muset volat 30...vlastně systém poptávky....ale v malém, třeba se nějaký řemeslník nad tvým WC slituje...uvidíme
Zkusíme...snadnost platby je zcela jednoduchá, systém sám vše generuje a posílá, po povolení a ruční úpravě...zvládne to i krejčová, nebo zedník....
Počkáme tedy na první reakce....chtěl bych to mít v provozu od 1.11. to budou mít ti řemeslníci nejméně práce...takže snadněji se budou odhodlávat k zápisům.
Další reakce??

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0