Autor Zpráva
Tata
Profil
Vôbec som si od AdSense nesľuboval zisky, ktoré by mi zarobili na dovolenku. Bral som to ako atraktívny doplnok stránok, ktoré som postavil a spravoval. Rapídne však stúpla ich návštevnosť a tým aj zisky. Keď bolo na účte asi 50$, dostal upozornenie na neplatné kliky. Hneď som sa informoval, či medzi ne nemohli patriť napr. kliky kolegov z firmy, keďže majú všetky PC pripojenie k internetu cez jeden server. V odpovedi mi "Googlaci" vysvetlili, že mi nemôžu vysvetľovať spôsoby, akými kontrolujú klikanie na reklamy. Dnes, keď sa účet blížil k prvej 100, mi oznámili, že môj účet zablokovali.
Takže môžem začať prerábať všetky stránky a odstraňovať z templateov reklamy AdSense? Smrdí mi to...
Casero
Profil
Tata
mi oznámili, že môj účet zablokovali.
Takže môžem začať prerábať všetky stránky a odstraňovať z templateov reklamy AdSense?

Na to se spíš zeptej jich, zda s tím ještě něco můžeš udělat.

AdSense je prostě sázka do loterie, znám web, kde každý den vybízí ke klikání na reklamu a je zde mnoho prokliků od jednoho usera a funguje to bez problému už asi rok. S tím, že si IMHO nahrabali už slušný prachy. A pak znám slušné weby, kde prostě AdSense je bloklá z ničeho nic.
Marek Prokop
Profil
Přátelé, opravdu je nutné, aby se tady podobné příspěvky objevovaly skoro každý týden? To je skutečně tak těžké si přečíst nějakou smlouvu, než s ní souhlasíte, nebo alespoň uvažovat zdravým selským rozumem a pochopit, že příjmy z AdSense neplynou z Googlu ale od inzerentů a že tedy právě je musí Google v prvé řadě chránit?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0