Autor Zpráva
JersyWoo
Profil *
Dostal už někdo od vás vyplacený šek od Google.com ? Zajímali by mě případné postřehy.
none
Profil
za co si dostal od nich šek?jen tak?
mat
Profil
none

přečti si nadpis threadu - adSense...
Jan Cinert
Profil
Me po vydelanych 25 dolarech zrusili ucet. :(((((((((((((((
Yuhů
Profil
> Me po vydelanych 25 dolarech zrusili ucet.

to slovo "vydelanych" je dost nepatřičné. Asi jsi byl v rozporu s pravidly, ne? Nejčastější prohřešek je u nás zobrazování reklam na stránkách psaných v nepodporovaném jazyce. Co to bylo u tebe?
Jan Cinert
Profil *
Za neplatne prokliky
Yuhů
Profil
no a ty zdá se tvrdíš, že ty prokliky byly platné. To je život.
vladoT
Profil *
Dostal už někdo od vás vyplacený šek od Google.com ? Zajímali by mě případné postřehy.

Ano. Tento mesic uz ocekavam treti sek od Google. Me postrehy:

- vystavitel seku Bank of America
- dopis prisel ze Svedska
- system vyplaty je trochu pomalejsi (vezmu-li ze koncem zuctovaciho obdobi bylo datum 28.2, tak sek byl odeslan ze Svedska dne 25.3, dorazil ke mne cca 20.4 a clearing seku probehl behem 14 dnu, takze penize jsem mel na ucte CS a.s. 3.5) tyto data se ale budou asi lisit sek od seku, jelikoz dalsi sek byl odeslan 25.4 dorazil postou uz 9.5 ale clearing jeste neprobehl a dnes je 1.6
JersyWoo
Profil *
to vladoT : díky za postřehy, už z principu jsem nedůvěřivý a tak jsem si chtěl prověřit jestli to není habaďůra i když od dobré společnosti
Yuhů
Profil
nápověda praví, že by měl šek dorazit 30 dnů od konce měsíce, který následuje po měsíci, kdy můj stav účtu dosáhl 100 dolarů.

Takže pokud na 100 dolarů dosáhnu 2 června, zúčtovat by se to mělo 30. června, odeslat do 31. července a do konce prázdnin bych měl mít šek doma. Nějaký čas pak ještě může trvat výplata.
zdick
Profil *
U Google Adsense jsem pet mesicu, nyni ocekavam 2. sek. Vydelky na uctu se scitaji vzdy posledni den v mesici, podle toho se urcuje zda sek bude odeslan ci nikoliv. 1. sek byl odeslan 26. v mesici nasledujicim, ze Svedska. Sek jsem obrzel v polovine dalsiho mesice, nyni (6.12.) uz mi prisel z KB dopis s vyzvou k vyzvednuti penez, ale v registru to jeste nemeli, takze mi to jeste neproplatili. Mam se zkusit stavit dneska nebo zitra...
V cislech:
31.9. - vydelky dosahly $100+
26.10 - odeslan sek
15.11. - sek prisel
18.11. - sek podan v KB k vyplate
4.12. - prisel dopis s vyzvou k vyzvednuti hotovosti
simka00
Profil
Jan Cinert
Za neplatne prokliky
a co když mě zaujme reklama, která se zobrazí na mých stránkách a chci se tam dostat?
Petr Weida
Profil
2 simka00: tak máš smůlu ;-)))
Hannes
Profil *
chodi mi celkem pravidelne... kdyz reknes neco jako jestli to neni habadura tak toho o adsense asi moc nevis...
jalso
Profil *
su nejake poplatky ktore uctuju nase banky za preplatenie sekov ?
dik.
Richi
Profil
18.11. - sek podan v KB k vyplate
4.12. - prisel dopis s vyzvou k vyzvednuti hotovosti


to jsou udaje z roku 1998??? :-)
mě přišel šek, zajel jsem do ebanky, proplatili mi ho ihned na míste a šel jsem si koupit zmrzlinu :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0