Autor Zpráva
Nijel
Profil
Před měsícem mi někdo nabídl nespecifikovanou reklamu na stránky. Hned jsem odepsal o podrobnosti a teď po měsíci se mi opět ozval. Reklama má být podobná odstavci tady dole: http://www.yurivish.com/yshout/ a nabízí za umístění na 6 vybraných stránek (které rozhodně nejsou nejnavštěvovanější, vypadá to spíš na náhodný výběr) $250. Zatím jsem se ani nedozvěděl jak budou platit a za jak dlouho to je.

Jediné co jsem o tom na internetu našel je tato italská diskuze: http://www.giorgiotave.it/forum/programmi-di-affiliazione/53374-strana -offerta-per-adv.html

Peníze to jsou celkem slušné, ale na druhou stranu text je hodně dlouhý a zatím to na mě nepůsobí zrovna seriozně. Co si o tom myslíte?
Retal
Profil
Na té nabídce není příliš podivného, ale platba za trvalé umístění je pro tebe nevýhodná.
Nijel
Profil
No podivné mi přijde zatím jejich jednání. Uvidím jestli další odpověd přijde zase za měsíc :-).
Retal
Profil
Nejspíš si píší s deseti tisíci dalšími drobnými webmastery.
Richi
Profil
Nijel
Nech si zaplatit předem a uvidíš jak jsou férový, jestli s tím nebudou mít problém ... nebo to prostě na měsíc riskni.
Nijel
Profil
Odpověď byla tentokrát rychlejší :-). Takže platba přes PayPal ale je možnost i něco jiného (Western Union, šek,..). Nicméně je to trvalé umístění, což se mi za ty peníze nelíbí. Ale na druhou stranu jak se definuje "lifetime of the website"? :-)

Když jsem napsal, že se mi to nezdá, přišla logická otázka, kolik bych si představoval. Co je podle vás rozumná částka za trvalé umístění? Je to málo navštěvovaný web, cca 6000 unikátních návštěv měsíčně...
Railbot
Profil
Nijel
Ale na druhou stranu jak se definuje "lifetime of the website"? :-)
Dokud web bude v provozu.
Richi
Profil
Co je podle vás rozumná částka za trvalé umístění? Je to málo navštěvovaný web, cca 6000 unikátních návštěv měsíčně...

do toho bych nešel, co když nekdy bude hodne navštevovaný? co pak udelají až je smažeš? zažalují te? :-)
niCe
Profil
Asi tak. Podle mě je to celkově podivný, ikdyz je pravda, že nemají záruku, že jim tu reklamu nesmažeš. :)
Ale to bych neriskoval, můžou to bejt nájemný zabíjáci z ruska nebo anibůhnevíco. Nechci tě od ničeho odrazovat, ale já osobně bych spolupracoval jen se seriozníma nabídkama (a to tahle zdá se neni). Ale na druhou stranu, pokud něco nezkusíš, neuvidíš :)
Nijel
Profil
No tak jsem jim řekl za jakých podmínek bych to byl ochotný na stránky dát a je už skoro měsíc ticho :-).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0