Autor Zpráva
doveda
Profil *
Sem laik tak se mi netlemte
Mám stránky na jednom webu zadarmo a v ní je umístěná ujejich reklama. A jak to maj placený??? Má smysl jim ze stejný adresy
na stejnou reklamu udělat proklik víckrát denně??? Nebo každej novej den ... ??? Mám stránky s malinkatou návštěvností
a mám strach, aby mě nevykopli - tak jim chci klikat .. :)
lagin
Profil
Klikat vůbec nemusíš. Přečti si pravidla, většinou jenom chtějí, aby si reklamu nijak neskrýval.
Str4wberry
Profil
Odpovídám dovedovi:
„Mám stránky na jednom webu zadarmo“
Hodilo by se, kdybys ten „web zadarmo“ konkrétně uvedl. Většinou je ale pro „vykopnutí“ potřeba mít web několik měsíců s absolutně nulovou návštěvností.
Nox
Profil
Co vím tak nemusíš klikat vůbec, mám jeden starej profil na neplaceným hostingu s defakto nulovou návštěvností,
nikdo tam nekliká a nechodí už roky, včetně mě...a stejně to tam furt je a sedá na to prach, takže myslim,
že se bát nemusíš
doveda
Profil *
mám to na webu okamzite.eu
jj. fajn, klikat nemusím ... rozumím, tak sem měl přehnaný obavy :) ... díkes

jo.. a když už jsme u toho ... teď už jen pro dostat se malinko do obrazu ... kdybych klikal tak jak sem psal .. měli by z toho něco??
doveda
Profil *
Jo, tu adresu sem uved jen kvůli Str4wberrymu .. se na ni ptal, sem fakt laik, nechci tady dělat něčemu popularitu
Str4wberry
Profil
Odpovídám dovedovi:
„kdybych klikal tak jak sem psal .. měli by z toho něco??“
Pravděpodobně ano.
lagin
Profil
Takové hostingy těží z nějakých reklamních kampaní, takže, ano mají, ale věř tomu, že pokud nemáš nějak extra velkou návštěvnost, tak z tebe opravdu nic mít nebudou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0