Autor Zpráva
Glad
Profil
Ahoj, Mám dotaz. Když bych vlastnil nějaký server jehož obsah tvoří různé články, diskuze, komentáře od různých uživatelů a na tyto stránky bych umístil reklamu AdSence, je velké riziko penalizace v případě, kdy některý z těchto lidí se třeba vulgárně vyjádří? I v případě, že jsou dána pravidla, která dané vyjadřování přísně zakazují?
AL3RT
Profil *
Tak toho se vůbec neboj, žádná penalizace ti nehrozí jediný co adsence bude vadit je ruzne zakrývání reklamy,pornografický obsah a taky kdyz budes navstevniky nutit ke kliknutí na reklamu
Richi
Profil
AL3RT
pokud si správne pamatuju v podmínkách adsense je i to že na webe nesmí být moc vulgarizmů, proto bych doporučoval diskuze moderovat jinak ti opravdu hrozí smazání účtu u adsense (ale myslím že by te předem uporoznili že se jim neco nelíbí na tvém webu)
Glad
Profil
jasny, ja jen doufám že mě v tomhle případě třeba upozorní a dají mi šanci to dát do pořádku, než mi třeba zablokují stránky - pokud se to tedy nebude moc často opakovat. Ono občas si něčeho ani nevšimnu, nebo je tam zkrátka toho tolik že to ani nečtu. Musím najmout schopné moderátory :)

Takže díky.
Merlinof
Profil *
hehe upozorní a do týdne zruší :D mně to zrušilo že se jim nelibílo odkud přicházejí návštěvníci (než jsem zjistil proč zabloklej účet a 90$ víte kde) a na druhém webu katalog se jim nelíbilo že tam je sekce erotika :)))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0