Autor Zpráva
Mjlo
Profil *
Prosím poradte,
včera mi došiel mail do AdSense s predmetom Google AdSense účet zablokovaný písalo sa tam niečo podvodných klikoch:
Zistili sme, že na reklamách spoločnosti Google na Vašej lokalite boli
generované neplatné kliknutia alebo zobrazenia. Z toho dôvodu sme
zakázali Váš účet služby AdSense spoločnosti Google. Bol to nevyhnutný
krok pre ochranu záujmov zákazníkov služby AdWords.

je ešte nejaká šanca, že by mi účet mohli odblokovať? stretli ste sa už s tím aj vy? ak áno ako ste poslupovali?
fanous
Profil *
už se s tím několik neštastných lidí setkalo ...

co dělali? NIC ! Nasadili jiný reklamní systém, svůj GA učet už mít nikdy nebudeš

A teď si sáhni na srdce a přiznej se. Klikal jsi na vlastní reklamy? Dal jsi odkaz s doporučením na klikání na nějakou diskuzi? ;-)
Mjlo
Profil *
Nie nie nie a znova nie.
Na mojich stránkach som mal relatívne dobrú návštevnosť, cca. 10-30 000 zobrazení reklám za deň, takže som nemal ani dôvod prečo by som si mal sám klikať aby som za deň zarobil o nejakých 20 centov viac ?!
Tiež som nikoho ani nenavádzal na klikanie, jediné čo som robil pre zvýšenie prekliku bolo hľadanie vhodných pozícii mojich reklamných banerov a ich zladenie so stránkami.
...a takto som dopadol :(
Glad
Profil
Nenaděláš nic, google v tomhle případě nevyjednává.
Richi
Profil
Jestli je to pravda a jsi si jistej že to je omyl napiš jim, třeba to překontrolují a zjistí že se spletli ... ale jestli si nejsi na 100% jistej že to tak není tak to ani nezkoušej :-)
Glad
Profil
Nezapomeň že mohl kliknout třeba tvuj sourozenec nebo někdo z rodiny (v tom případě se to počítá jakoby jsi kliknul ty samozřejmě) nebo soused který s tebou sdílí stejnou IP adresu. Zamysli se taky jestli jsi se do svého účtu nepřihlásil třeba ve škole nebo u kamaráda, pak se i tato ip adresa považuje za "tvou" a jestliže pak někdo ve škole klinul (což se občas stává jestliže máš tak velkou návštěvnost) tak i to se počítá jako podvodný proklik.
polik
Profil *
Nevšimnul sis v nějaký den vyššího počtu prokliků? Pokud ano, napiš na GA, že je možné, že se tě někdo pokusil vyklikat. Případně vysvětli, jak to máš s IP (jestli jednu pevnou nebo sdílenou, nebo dynamickou). Napiš slušný mail a jestli jsi skutečně nic neprovedl, tak ti účet zase aktivují.

Na netu je hodně článků o lidech, kterým zablokovali účet a po několika emailech zase obnovili. Hledej...
Glad
Profil
Rada na závěr - pokud jim ještěbudeš psat, snaž se formulovat co nejlépe tak, aby ti nemohli odpovědět automatem :) (seznam nejčastějších automatických odpovědí najdeš taky někde.) Každopádně těžko říct jestli teď něco vyřešíš, už je docela pozdě.
Radek Novák
Profil
Měl jsem stejnou situaci, účet už mi nikdy nevrátili. Přešel jsem na ETARGET s AdFoxem a spokojenost.. ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0