Autor Zpráva
Merlinof
Profil *
Jak jsem již napsal v titulku nabízím 100 000 zobrazení za 300 Kč v horní části všech stránek www.namobilzdarma.eu.

okud máte zájem ozvěte se na info@namobilzdarma.eu
Richi
Profil
ono ješte někdo kupuje reklamu za zobrazení? dám ti 300kč za 100 000 prokliků :-)
cuba.czech
Profil *
koupím to i za 500 ale musejí to být prokliky v rozsahu alespoň třech měsíců
cuba.czech
Profil *
koupím to i za 500 ale musejí to být prokliky v rozsahu alespoň třech měsíců
www.akunaradi.cz
když tak mrkni a pak napiš jestli tě nabídka zaujala :-)
niCe
Profil
Píše zobrazení, ne prokliky.
cuba.czech
Profil *
niCe no kdyby to snad chtěl změnit :-)
Merlinof
Profil *
Proč by nekoupil zobrazení.... v reklamních systémech si taky lze koupit zobrazení... kdyby to nikdo nechtěl asi by to nenabízeli... jinak svou nabídku sjem rozšířil i o server http://katalog.merlinof.net mají společný bannerový prostor...
Merlinof
Profil *
Jinak psát na email nechodím sem pořád ;)
Richi
Profil
Proč by nekoupil zobrazení.... v reklamních systémech si taky lze koupit zobrazení... kdyby to nikdo nechtěl asi by to nenabízeli...

Protože se to tak kupovalo kdysi a reklamní systémy to ješte mají v nabídce a používají ale pochybuju že to ješte někdo kupuje když jsou tady velmi dobré PPC systémy ... i když chápu velkého inzerenta co chce dělat brand reklamu že si to třeba koupí, ale takové inzerenty nějakých 100tis zobrazení nezajímá, ty jdou v milionech ... vše pravdaže jen moje doměnky, možná by to potvrdil nebo vyvrátil někdo z nějakého reklamního systému nebo z reklamky.
Marek Prokop
Profil
Richi, pokud mi uznáte, že jsem z reklamky, tak to mohu vyvrátit :-) Platba za zobrazení se stále běžně používá a pro některé typy reklamy je v podstatě nenahraditelná. AdWords, jako typycký PPC systém, platbu za zobrazení umí už asi dva roky a poslední dobou její nabídku dokonce rozšiřuje.
Dakart
Profil
Výjimečně alespoň částečně souhlasím s panem Prokopem :) ale pravdu má i Richi. Nastává doba PPC reklamy, ale zobrazení se kupodivu ještě pořád prodávaj. :)) Otázka je, jak dlouho tomu tak bude. Já osobně nakupování zobazení v budoucnu nevěřim, třeba to zůstane jako doplňující údaj, poměr počtu kliků versus počet zobrazení, ale každýho spíš zajímá příchozí uživatel, než někdo kdo reklamu klidně přehlédl.
Merlinof
Profil *
Mno já bych řekl, že úspěšnost této reklamy je dobrá když koukám na statistiky. Dále pak to má i ten efekt, že to pomahá zvedat pagerank ;) jinak pokud bych věděl jak do joomly dostat místo zobrazení počet kliknutí tak bych taky raději nabízel PPC kampaně.. jenže nyní je problém v tom, že když tam nastavím neomezené množství zobrazení (nebo určitý počet koupených zobrazení) tak vidím kdo kolikrát klik, jenže jsme v českém státě a zpětně platit za kliknutí nikdo platit nebude ;)
Marek Prokop
Profil
jenže jsme v českém státě a zpětně platit za kliknutí nikdo platit nebude

Zpětně platí za kliknutí skoro všichni inzerenti AdWords, a to i v ČR. Asi ale záleží na tom, zda chtějí v reklamě pokračovat, protože se jim vyplatí.
Merlinof
Profil *
spíš jsem myslel zda by mi inzerenti důvěřovali, že když jim řeknu že měli tolik a tolik kliknutí zda budou platit
Marek Prokop
Profil
Každý normální inzerent, kterého jsem potkal, se chová takto: sám si měří efekt reklamních kampaní, a to nejenom počet návštěv či návštěvníků, ale hlavně počet a hodnotu konverzí. Ví, jaký zisk z konverzí má a podle toho se rozhoduje o ceně reklamy. Cenu, která se mu vyplatí, zaplatí velmi rád, protože dobré reklamní plochy jsou spíše vzácné. Cenu, která se mu nevyplatí, samozřejmě platit nechce.

Připouštím ovšem, že jsem potkal i dost nenormálních inzerentů, kteří se takto nechovají. Možná jich je dokonce víc, než těch normálních ;-)

Obchodní podmínky proto nastavte podle toho, zda máte zájem o normální nebo nenormální inzerenty.
Merlinof
Profil *
samozřejmě, že bych raději takové klienty se kterými nebudou problémy a dá se s nima dohodnout.. tzn

1. oboustraná důvěra
2. nejspíš banner s prodejem aut na mobilním protálu nemá smysl
3. jsem ochotný nastavit neomezené zobrazovaní banneru a účtovat za prokliky
4. jsem schopný udělat scriptík na výpis statistik tzn. počet zobrazení a počet kliknutí
5. resp. vlastní statistiky
6. jsem ochotný k nim přihlédnout pokud se nebudou rapidně lišit

Ale jak říkám raději budu mít 3 klienty kterým mohu věřit než tucet ze kterých budu tahat každou korunu ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0